letadlo ico Levné letenky z Prahy na Melbourne Airport
v Melbourne v Austrálii - Austrálie

Melbourne Airport známé také jako Tullamarine Airport je hlavní letiště sloužící australskému městu Melbourne, od kterého leží přibližně 23 kilometrů severozápadním směrem. Jedná se o druhé největší letiště v Austrálii a jediným letištěm mezinárodního charakteru z celkem čtyř letišť ležících v metropolitní oblasti Melbourne. Už v roce 1970 si cestující mohli na svých letenkách přečíst Melbourne Airport s IATA značením MEL. Tullamarine Airport má celkem dvě příletové a vzletové ranveje z asfaltu a čtyři terminály pro pasažéry, značené čísly od 1 do 4. Vy na své letence budete pravděpodobně mít terminál 2, který se věnuje jen mezinárodním letům. Každý rok je tu takto odbaveno přes 32,3 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Dopřejte si dovolenou v Austrálii a zabookujte si levné letenky na Melbourne Airport z Prahy ještě dnes. Lze to udělat online.

Melbourne Airport - MEL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Austrálie - Melbourne v Austrálii
Zkratka letiště Melbourne Airport v Melbourne v Austrálii - Australia je: MEL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MEL
Jednosměrná letenka

MEL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Melbourne

Spojení s centrem Melbourne z letiště Melbourne zajišťují pravidelné autobusové spoje, které vás dovezou až do centra nebo na okraj města, kde můžete přestoupit například na příměstské vlaky systému metro, tramvaje či mezistátní vlakové a autobusové linky. Samozřejmě si také na Melbourne Airport můžete odchytit taxi, abyste nemuseli čekat, popřípadě se odvézt do centra města sami vypůjčeným autem. Jak vidíte, strávit luxusní dovolenou v Melbourne je snadné, tak neotálejte a rezervujte si levné letenky na letiště Melbourne z Prahy co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.66
Melbourne v Austrálii - místní čas: 0:01
Časové pásmo: Australia/Hobart (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -37.67333, 144.84333


Levné letenky na letiště Melbourne Airport v Austrálii

Chtěli byste se podívat do Austrálie, ale obáváte se drahých letenek do takové daleké destinace? Tak nyní už nemusíte, protože právě teď jsou vám k dispozici akční letenky na letiště Melbourne Airport přímo z Prahy. Tyto levné letenky na Melbourne Airport z Prahy si můžete rezervovat online z pohodlí domova a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Melbourne přibližně 21 hodin. Neotálejte a zabookujte si letenky ještě dnes, dokud nějaké levné jsou.


Počasí Melbourne v Austrálii

sluncepolojasnoMrholení

10°C

Východ slunce: 6:42

Západ: 17:59

Neděle

zataženodeštík

13°C

teplota 14°C 12°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Úterý

zataženo

19°C

teplota 20°C 18°C

Středa

sluncepolojasno

14°C

teplota 17°C 12°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

15°C

teplota 16°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Melbourne Airport
Melbourne v Austrálii - Austrálie

Letiště Melbourne Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Melbourne v Austrálii - Austrálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Melbourne Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist