letadlo ico Levné letenky do Sydney

Sydney má největší populaci (přes 4,5 milionu obyvatel) z měst v celé Austrálii a dokonce na celém kontinentu Oceánie.  Je nejrozlehlejší a je dokonce hlavním městem části Austrálie – Nový Jižní Wales. Sydney naleznete přímo u Tasmanova Moře. Historicky je Sydney první sídlo britské kolonie. V okolí jsou krásné národní parky a dokonce v Sydney můžete navštívit světoznámou pláž Bondi. Sydney oficiálně patří mezi světová města.  Letenky si pravděpodobně zakoupíte na letiště Kingsford Smith. Letenky je dobré pořizovat s předstihem. Z Prahy je čas od času možné je pořídit za vysloveně přívětivé ceny.  

Letenky Praha - Sydney - Australie

Bankstown Airport

Zkratka letiště: BWU
Letenky do Austrálie - Sydney - Australie

Najdi nejlevnější letenku

Sydney Airport

Zkratka letiště: SYD
Letenky do Austrálie - Sydney - Australie

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Sidney

Jako hlavní letiště v Sydney působí Mezinárodní letiště Kingsforda Smithe s IATA kódem SYD. Jedná se o jedno z nejstarších a nepřetržitě používaných letišť na světě. Dokonce bylo v roce 2003 nejvytíženějším letištěm na světě. To se od té doby již nikdy nezopakovalo a již se letiště Kingsford Smith pravidelně neobjevuje ani v nejvyšší třicítce. Letiště bylo založeno již v roce 1920. K dnešku má 3 terminály, z čehož je jeden mezinárodní, další je dopravní a jeden pro VIP pasažéry. Nemusíte tedy mít strach, že byste se s letenkami do Sydney ztratili na letišti. Vše je dobře značeno a ochotný personál vždy dobře poradí. Letenky si tak bez obav kupte a nevymlouvejte se na okolnosti.

Sydney - Australie
Aktuální kurz: 1 AUD = 15.31
Sydney - Australie - místní čas: 20:22
Časové pásmo: Australia/Sydney (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -33.867851, 151.207321
Vzdálenost z Prahy: 16085 km


Do Sydney za turistickými cíli

Kromě již zmiňované pláže Bondi beach toho je v Sydney opravdu hodně. S letenkou do Sydney si můžete dopřát jedinečné město moderního rázu. Spětí města s přírodou je tu vyloženě výjimečné. Hned v okolí města jsou nádherné pláže, odkud lze pozorovat velryby a delfíny. Hned v okolí jsou národní parky jako je Blue Mountains nebo druhý nejstarší národní park světa Roayal s treky po pobřeží. Neopomeňte vycházku mezi Bondi a Brontee beach. Stojí to zato. Peněz za letenky do Sydney nebudete nikdy litovat.  

Levné letenky do Sydney v Austrálii

Když do Austrálie, tak do Sydney. Je to krásné město přímo u moře. Díky velkému letišti seženete letenky relativně levně. Na to, že je Sydney až na druhém konci světa, letenky stojí běžně pod 30 tisíc korun a výjimečně je možné sehnat akční letenky i pod patnáct. Dlouhá vzdálenost v letadle rychle uteče a v Sydney budete dřív, než se nadějete.


Počasí Sydney - Australie

slunce

11°C

Východ slunce: 6:58

Západ: 16:53

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

12°C

teplota 15°C 10°C

Úterý

slunce

10°C

teplota 13°C 8°C

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

12°C

teplota 14°C 10°C

Letenka Sydney - Australie

Sydney - Australie se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Sydney - Australie - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Sydney.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace