letadlo ico Levné letenky z Prahy na Sydney Airport
v Sydney - Australie - Austrálie

Sydney Airport nebo také mezinárodní letiště Kingsforda Smithe v Sydney má IATA kód SYD a nachází se 8 kilometrů jižně od centra města. Je to jediné letiště, které slouží městu Sydney, a jedno z nejstarších komerčních a nepřetržitě používaných letišť na světě. První letenky jste si na letiště mohli koupit v roce 1933. Letiště Sydney Airport se skládá ze tří příletových a vzletových drah a tří terminálů pro pasažéry značených čísly 1, 2 a 3. Mezinárodní terminál 1 je od domácích oddělen ranvejí. Každoročně tudy projde necelých 40 milionů cestujících. Kupte si levné letenky na letiště Sydney Airport, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Sydney Airport - SYD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Austrálie - Sydney - Australie
Zkratka letiště Sydney Airport v Sydney - Australie - Australia je: SYD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SYD
Jednosměrná letenka

SYD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Sydney

Na letiště Sydney Airport jezdí ze Sydney linka metra, kterou se do centra dostanete nejrychleji. Nachází se pod domácími terminály 2 a 3. Jet můžete také autobusovými linkami, jako je například spoj číslo 400. Samozřejmostí jsou taxi služby, které vás odvezou okamžitě a kamkoliv, stejně jako když si vypůjčíte auto a pojede za vlastními cíli. Podívat se do Austrálie je nyní snadné, rezervujte si levné letenky na Sydney Airport s odletem z Prahy a dopřejte si tu pravou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.39
Sydney - Australie - místní čas: 6:15
Časové pásmo: Australia/Sydney (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -33.94611, 151.17722


Levné letenky na letiště Sydney

Lákalo by vás jet se podívat do daleké Austrálie, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože si snadno a rychle můžete pořídit levné letenky na letiště Sydney. Tyto levné letenky na Sydney Airport jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze online. Průměrná doba letu je z Prahy na Sydney Airport 22 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Sydney z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Sydney - Australie

slunce

12°C

Východ slunce: 6:53

Západ: 16:53

Pátek

slunce

13°C

teplota 15°C 11°C

Sobota

zataženo

12°C

teplota 15°C 10°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

13°C

teplota 15°C 11°C

Pondělí

zataženodeštík

15°C

teplota 16°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Sydney Airport
Sydney - Australie - Austrálie

Letiště Sydney Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Sydney - Australie - Austrálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Sydney Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist