letadlo ico Levné letenky do Bujumbura

Bujumbura je hlavní město afrického vnitrozemského státu Burundi a je to nejdůležitější přístav země. Nachází se na severním pobřeží jezera Tanganika asi 20 kilometrů východně od hranic s Demokratickou republikou Kongo a 100 kilometrů jižně od hranice s Rwandou. V Bujumbuře bydlí přibližně půl milionu obyvatel a v metropolitní oblasti je to potom až 800 000 lidí. Úředním jazykem je tu svahilština, francouzština a kirundi a měnou burundský frank. Levné letenky do Bujumbury z Prahy jsou za akční ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Letenky Praha - Bujumbura

Bujumbura International Airport

Zkratka letiště: BJM
Letenky do Burundské republiky - Bujumbura

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bujumbuře

Letiště Bujumbura International Airport je jediným mezinárodním letištěm země a také jediným se zpevněnou přistávací plochou. Nachází se 11 kilometrů severozápadně od Bujumbury a jeho IATA značení je BJM. Má jednu vzletovou a přistávací dráhu a také jeden terminál, kterým tu každý rok projde přibližně 90 000 spokojených cestujících. Letiště v Bujumbuře je z města dostupné taxíky a půjčovnami aut. Až tu tedy přistanete s levnými letenkami do Bujumbury z Prahy, do centra se dostanete snadno.

Aktuální kurz: 100 BIF = 1.06
Bujumbura - místní čas: 22:28
Časové pásmo: Africa/Bujumbura (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: -3.3822, 29.364401
Vzdálenost z Prahy: 6116 km


Do Bujumbury za turistickými cíli

Bujumbura je důležitou turistickou destinací nejen kvůli svým atrakcím, ale také plážím. Kromě zajímavého přístavu tu na pobřeží najdete písečné pláže, na kterých si užijete sluníčka a teplé vody v jezeře Tanganika. Mezi nejoblíbenější patří pláže Karera a Saga Beach. Při procházce městem se určitě podívejte do místní zoo Musée Vivant, na univerzitu Burundi, bujumburskou katedrálu římskokatolické diecéze a na památník de l'Unité. Dopřejte si tu pravou dovolenou, levné letenky do Bujumbury jsou teď za akční ceny, tak leťte taky do Afriky.

Levné letenky do Bujumbury

Afrika volá, tak ji poslechněte a kupte si levné letenky do hlavního města Burundi. Levné letenky do Bujumbury jsou s odletem z Prahy a cesta trvá přibližně 7,5 hodiny. Letenky do Bujumbury jsou za akční ceny, takže s jejich rezervací určitě neváhejte a pokud vás tato nabídka zaujala, zabookujte si je co nejdříve. Lze to udělat snadno a rychle online.


Počasí Bujumbura

sluncepolojasnoMrholení

26°C

Východ slunce: 6:00

Západ: 17:57

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 30°C 22°C

Pátek

sluncepolojasnoMrholení

26°C

teplota 29°C 22°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

26°C

teplota 29°C 22°C

Neděle

sluncepolojasnoMrholení

25°C

teplota 28°C 22°C

Letenka Bujumbura

Bujumbura se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bujumbura - Burundská republika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bujumbura.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist