letadlo ico Letenky do Rwandy
Rwanda

Rwandská republika či zkráceně Rwanda je stát ležící ve vnitrozemí střední části Afriky. Je to jeden z nejmenších suverénních států ležících na tomto kontinentu a jeho celková populace je 11,2 milionu lidí. Hlavním městem Rwandy je Kigali s 1,1 milionem obyvatel. Úředním jazykem státu je svahilština, rwandština, francouzština a angličtina, platidlem je tu rwandský frank. Rwanda leží v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Rwandy jsou s odletem z Prahy a právě nyní je snadno pořídíte za akční ceny.

Aktuální kurz: 100 RWF = 2.13


Letiště Rwanda

Podnebí ve Rwandě

Ačkoliv se Rwanda nachází těsně pod rovníkem, díky vysoké nadmořské výšce je tu klima mírné. Během roku se tu střídají dvě období dešťů, které trvají od února do května a poté od září do prosince, a dvě období sucha ve zbývajících měsících roku. Dešťové srážky jsou silné a ročně dosahují 800 mm. Průměrná teplota se pohybuje v rozmezí mezi 26°C až 28°C. Levné letenky do Rwandy z Prahy si rezervujte na období sucha.

Do Rwandy za turistickými cíli

Kromě deštných pralesů a divoké nespoutané přírody, Rwanda nabízí další možnosti, jak strávit dovolenou. Například se můžete jet podívat do hlavního města Kigali a udělat si procházku po památkách, jako jsou památníky sloužící jako připomínka rwandské genocidy, prezidentská rezidence Urugwiro či z historie známé hotely. Důležitým turistickým cílem je město Gisenyi, v jehož okolí najdete pláže při jezeru Kivu, sopku či termální prameny. Rwanda toho má jednoduše hodně co nabídnout, tak neváhejte a zamluvte si své levné letenky do Rwandy z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Do Rwandy za přírodou

Příroda ve Rwandě je velmi rozmanitá a vy ji můžete vidět na vlastní oči ve třech národních parcích Nyungwe, de l´Akagera a Volcanoes. Zde na vaši návštěvu čekají sloni afričtí, opice jako jsou komby ušaté, paviáni, gorily, šimpanzi nebo poto, dále lvi, gepardi, divoké kočky, hyeny, nosorožci, hroši, zebry, antilopy a gazely. Na toto safari se dostanete snadno, když si koupíte levné letenky do Rwandy z Prahy.

Levné letenky do Rwandy

Cestuje do Afriky a ušetřete za letenky. S levnými letenkami do Rwandy poletíte z Prahy a za naprosto výhodné ceny. Takové levné letenky do Rwandy jsou ale horké zboží na trhu, proto si je určitě objednejte co nejdříve a to z pohodlí svého domova na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Rwandy asi 6 hodin. Levné letenky do Rwandy z Prahy si zabookujte ještě dnes.

Rwanda

Rwanda je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Rwandy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist