letadlo ico Letenky do Burundské republiky
Burundi

Burundi oficiálně Burundská republika je africký stát nacházející se v centrální části kontinentu v oblasti Velkých jezer. Burundi je vnitrozemský stát, ale jedna jeho hranice je tvořená jezerem Tanganika. Burundi je hustě osídlený stát, žije zde přibližně 10,3 milionu obyvatel. Úředními jazyky tu jsou kirundi, francouzština a svahilština a měnou je burundský frank. Hlavním městem Burundi je Bujumbura, které má zhruba půl milionu obyvatel. Časové pásmo státu je +2 hodiny. Podívejte se do Afriky za výhodné ceny a to s levnými letenkami do Burundi.

Aktuální kurz: 100 BIF = 1.06


Letiště Burundská republika

Podnebí v Burundi

Burundi má tropické klima se značným rozdílem mezi denními a nočními teplotami v některých oblastech. Hlavním důvodem rozdílů je nadmořská výška. Průměrná roční teplota v Burundi se pohybuje mezi 20°C až 25°C. Deště jsou zde nepravidelné a během roku tu obvykle naprší kolem 1500 mm. Střídají se tu celkem čtyři období a to dlouhé období sucha od června do srpna, krátké mokré období od září do listopadu, krátké suché období od prosince do ledna a dlouhé mokré období od února do května. Levné letenky do Burundi z Prahy si pořizujte spíše na období sucha.

Do Burundi za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické cíle patří určitě hlavní město Bujumbura, kde se můžete na veřejných plážích vykoupat v jezeře Tanganika a užít si dovolenou. Na pobřeží se tu nachází také mnoho atrakcí, které můžete vyzkoušet. Kromě toho se tu můžete podívat do zoo nebo nedalekého národního parku. Zábavu a poznání ale nabízí i další místa a města Burundi. Seznamte se se zdejší kulturou a kupte si místní pochoutku nebo suvenýr na památku na některém z trhů. V Burundi najdete úžasnou přírodu, tak nezapomeňte si udělat procházku do okolí nebo vyrazit na túru či na opravdové safari. S levnými letenkami do Burundi z Prahy na této cestě do Afriky ušetříte.

Do Burundi za přírodou

Příroda Burundi je velmi rozmanitá a vy nyní máte možnost ji díky levným letenkám z Prahy vidět na vlastní oči. Většina země je porostlá křovinami a pastvinami, najdete tu ale také pralesy a vysoké hory. Ze zvířat se tu můžete setkat například s šimpanzy, kočkou zlatou, hrochy, antilopami, divokými psy, gepardy nebo lvy. Udělejte si čas na safari v Burundi.

Levné letenky do Burundi

Podívejte se na africký kontinent s levnými letenkami do Burundi, které se teď prodávají na internetu. Levné letenky do Burundi jsou opravdu za výhodné ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Objednat se dají snadno online, ale určitě s tím neotálejte, protože levné letenky do Burundi jsou rychle vyprodané. Průměrná doba letu z Prahy do Burundi je přibližně 7,5 hodiny.

Burundská republika

Burundská republika je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Burundské republiky čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist