letadlo ico Levné letenky do Brisbane

Brisbane je město nacházející se na východě Austrálie, na pobřeží Korálového moře. Brisbane je hlavním městem státu Queensland a zároveň je to třetí největší město Austrálie. Centrem protéká stejnojmenná řeka Brisbane, která ústí do moře asi 20 kilometrů za městem. V Brisbane žije 2,2 milionu obyvatel, přičemž je tu časový posun o + 10 hodin. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku Austrálie angličtina a měnou australský dolar. Podívat se k protinožcům do města Brisbane je s levnými letenkami z Prahy opravdu jednoduché.

Letenky Praha - Brisbane

Brisbane Airport

Zkratka letiště: BNE
Letenky do Austrálie - Brisbane

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Brisbane

Letiště Brisbane Airport nese označení BNE a leží přibližně 13 kilometrů severovýchodně od centra Brisbane. Na základě počtu pohybů letadel je Brisbane Airport třetí nejrušnější letiště v Austrálii. Nachází se tu tři vzletové dráhy a dva terminály, kde je každý rok odbaveno na 21,5 milionu cestujících, včetně těch s levnými letenkami z Prahy. Dostupnost do města je zajištěna vlaky Brisbane Airtrain, na které vás lístek vyjde na 5 australských dolarů (2015), přičemž vlaky jezdí každých 30 minut ve špičce každých 15 minut. Další možností je autobusové spojení, taxík nebo zapůjčení auta.

Brisbane
Aktuální kurz: 1 AUD = 16.72
Brisbane - místní čas: 11:45
Časové pásmo: Australia/Brisbane (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -27.467939, 153.028091
Vzdálenost z Prahy: 15716 km


Do Brisbane za turistickými cíli

Centrum města Brisbane je položeno na poloostrově, který je obtékán stejnojmennou řekou. Vyskytuje se tu mnoho botanických zahrad a parků, jako je například City Botanic Gardens, Brisbane Forest Park, Portside Wharf, South Bank Parklands nebo Roma Street Parkland. V roce 1927 se tu otevřelo centrum pro koaly Lone Pine Koala Sanctuary. Nouze tu ale není ani o historické památky, jako je Parliament House,  Commissariat Stores a The Maisons. S levnými letenkami do Brisbane určitě nebudete litovat – rezervujte si je klidně hned teď.

Levné letenky do Brisbane

Do australského Brisbane se prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Pořídit se dají snadno a rychle online – rezervovat si je zvládne každý. Doba letu do Brisbane se pohybuje kolem 23 hodin, ale vy je můžete s levnými letenkami z Prahy do Brisbane strávit v pohodlném letadle. Levné letenky z Prahy do Brisbane ale rychle mizí, tak si je včas rezervujte.


Počasí Brisbane

slunce

19°C

Východ slunce: 6:04

Západ: 17:31

Pátek

sluncepolojasno

21°C

teplota 23°C 19°C

Sobota

zataženo

17°C

teplota 19°C 14°C

Neděle

slunce

16°C

teplota 18°C 14°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 19°C 15°C

Letenka Brisbane

Brisbane se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Brisbane - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Brisbane.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist