letadlo ico Levné letenky z Prahy na Brisbane Airport
v Brisbane - Austrálie

Brisbane Airport je mezinárodní letiště, které se nachází zhruba 13 kilometrů východně od australského města Brisbane, kterému primárně slouží. Zároveň je to třetí nejzaměstnanější letiště v Austrálii podle pohybů letadel. První letenky si cestující na Brisbane Airport mohli zakoupit už v roce 1988 a jistě i tyto letenky nesly jeho IATA značení BNE. Mezinárodní letiště Brisbane se skládá z celkem tří asfaltových drah, z nichž jedna je momentálně v rekonstrukci, a dvou terminálů. Každý rok je tu obslouženo necelých 22 milionů cestujících, kteří jsou odbavováni podle toho, odkud a kam letí. Tudíž vnitrostátní lety má na starosti terminál domácí a vy budete obslouženi v mezinárodním terminálu, který slouží letům z ciziny. Užijte si dovolenou v Austrálii a poznejte tuto destinaci na vlastní oči, právě teď máte jedinečnou příležitost koupit si levné letenky na mezinárodní letiště Brisbane s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Brisbane Airport - BNE

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Austrálie - Brisbane
Zkratka letiště Brisbane Airport v Brisbane - Australia je: BNE

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BNE
Jednosměrná letenka

BNE -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra města z letiště Brisbane

V blízkosti mezinárodního terminálu se nachází železniční stanice, na kterou vlaky přijíždějí každý den od 6 hodin ráno do 10 hodin večer. Přijíždějí vždy v rozmezí 15 až 30 minut a snadno se s nimi dostanete do blízkých měst. Dále lze jet autobusem, kdy jednotlivé linky staví přímo před letištěm. V pohodlí a bez čekání můžete dále jet taxíkem, ale pro tuto službu si připravte o trochu víc peněz. Pokud ale máte vlastní plány, na Brisbane Airport najdete autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto. Dopřejte si dovolenou k protinožcům do Brisbane v Austrálii a rezervujte si své levné letenky do této destinace z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.58
Brisbane - místní čas: 18:47
Časové pásmo: Australia/Brisbane (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -27.38417, 153.1175


Levné letenky na Brisbane Airport v Austrálii

Cesta do Austrálie už nemusí být jenom vaším snem, nyní si ji můžete totiž dopřát za naprosto výhodné ceny. Právě teď jsou vám k dispozici levné letenky na letiště Brisbane Airport a to s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na Brisbane Airport si můžete objednat pouhým kliknutím myši z pohodlí svého domova, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na Brisbane Airport přibližně 22,5 hodiny, které strávíte v luxusním letadle.


Počasí Brisbane

slunce

18°C

Východ slunce: 6:03

Západ: 17:32

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 21°C 17°C

Pátek

sluncepolojasno

21°C

teplota 23°C 19°C

Sobota

zataženodeštík

16°C

teplota 18°C 14°C

Neděle

slunce

16°C

teplota 19°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Brisbane Airport
Brisbane - Austrálie

Letiště Brisbane Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Brisbane - Austrálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Brisbane Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist