letadlo ico Levné letenky do Worcester

Worcester je město nacházející se na východě Spojených států asi 64 kilometrů západně od Bostonu ve státě Massachusetts. Worcester je krajské město Worcester County, přičemž pojmenováno bylo po městě Worcester v Anglii (jihozápadně od Birminghamu). Někdy je mu přezdíváno jako „Srdce společenství“. Ve Worcesteru žije přibližně 182 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a platí americkými dolary. Levné letenky do Worcesteru jsou velmi žádané, tak s jejich rezervací neváhejte.

Letenky Praha - Worcester

Worcester Regional Airport

Zkratka letiště: ORH
Letenky do USA - Worcester

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Worcesteru

Veřejné letiště Worcester Regional Airport se nachází 5 kilometrů západně od okraje Worcesteru a jeho IATA značení je ORH. V roce 1925 byla vytvořena studie, kde by bylo vhodné postavit nové letiště a v roce 1927 bylo slavnostně otevřeno letiště Worcester. Má dvě přistávací a vzletové dráhy s asfaltu a betonu a jedním terminálem tu každý rok projde přibližně přes 100 000 lidí. Pasažérem letiště Worcester můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Worcesteru z Prahy. Do centra města je z letiště Worcester doprava zajištěna autobusovými linkami, taxíky, půjčovnami aut a také železničním uzlem.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
Worcester - místní čas: 9:57
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.262589, -71.802292
Vzdálenost z Prahy: 6319 km


Do Worcesteru za turistickými cíli

Podle tradice byly ve Worcesteru vynalezeny zamilované kartičky na den svatého Valentýna, přičemž město má ve znaku srdce. Do města ovšem můžete zavítat i kvůli historické radnici, monumentu Bigelow Monument, Washburn Shops z 19. století, bronzové fontáně Burnside Fountain z roku 1912, Union Station nebo památníku vojáků z 19. století. Po zhlédnutí památek si můžete odpočinout například v parku Dodge Park nebo Cristoforo Colombo Park. Užijte si návštěvu tohoto amerického města a to skoro zadarmo, díky levným letenkám do Worcesteru z Prahy.

Levné letenky do Worcesteru

Vyrazte za poznáním do Ameriky, s levnými letenkami do Worcesteru na to máte. Stačí si je koupit s odletem z Prahy a to co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané. Levné letenky Worcesteru si zabookujete snadno přes internet, takže to zvládne každý. Průměrná doba letu do Worcesteru z Prahy je přibližně 11,5 hodiny.


Počasí Worcester

zataženo

19°C

Východ slunce: 1:59

Západ: 14:02

Úterý

zataženodeštík

19°C

teplota 21°C 14°C

Středa

zataženoMrholení

18°C

teplota 19°C 15°C

Čtvrtek

zataženodeštík

17°C

teplota 18°C 15°C

Pátek

sluncepolojasno

17°C

teplota 20°C 13°C

Sobota

sluncepolojasno

18°C

teplota 19°C 17°C

Letenka Worcester

Worcester se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Worcester - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Worcester.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace