letadlo ico Levné letenky do Boston

Boston je město nacházející se v severovýchodní části východního pobřeží USA ve státě Massachusetts, jehož je hlavním městem. Zároveň je tento přístav největším městem tzv. Nové Anglie. Bostonu se někdy přezdívá „Athény Ameriky“. V Bostonu žije přes 650 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je populace 4,6 milionu. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do Bostonu a leťte se do tohoto města podívat.

Letenky Praha - Boston

Logan International Airport

Zkratka letiště: BOS
Letenky do USA - Boston

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bostonu

Mezinárodní letiště Logan International Airport se nachází ve čtvrti East Boston přibližně 15 kilometrů východně od centra města. Má kód BOS a je to největší letiště v Nové Anglii a zároveň osmnácté nejzaměstnanější v USA. Logan International Airport bylo otevřeno v roce 1923 a dnes se sem prodávají levné letenky do Bostonu s odletem z Prahy. Letiště má celkem šest asfaltových přistávacích a vzletových drah a čtyři terminály – A, B, C a D. Každý rok služeb letiště Logan International Airport využije přes 30 milionů pasažérů. Doprava z a na letiště Logan International Airport je zajištěna autobusy, vlaky, taxíky, trajekty a zapůjčením auta na letišti.

Boston
Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Boston - místní čas: 1:08
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.358429, -71.059769
Vzdálenost z Prahy: 6266 km


Do Bostonu za turistickými cíli

Ve městě Boston se nachází mnoho památek, které stojí za vaši návštěvu. Jedná se například o Bunker Hill Monument, který je postaven na památku střetnutí z roku 1775 během boje Ameriky za nezávislost, Massachusettský State House, což je státní kapitol tohoto státu, kostel First Church of Christ, Scientist dostavěný v roce 1894, nebo Faneuil Hall. Za přírodou se určitě jděte podívat do Arnoldova Arboreta nebo do centrálního veřejného parku Boston Common. S levnými letenkami do Bostonu se na tohle všechno můžete podívat na vlastní oči, tak neváhejte.

Levné letenky do Bostonu

Leťte se podívat za oceán do USA. Levné letenky do Bostonu se prodávají levně s odletem přímo z Prahy. Akční letenky do Bostonu si můžete zamluvit kdykoliv, hlavně to ale udělejte co nejdříve, protože jsou velmi rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Bostonu z Prahy je 10 hodin.


Počasí Boston

sluncepolojasnodeštík

23°C

Východ slunce: 5:13

Západ: 20:09

Pondělí

zataženodeštík

21°C

teplota 23°C 17°C

Úterý

zataženodeštík

23°C

teplota 29°C 18°C

Středa

zataženodeštík

22°C

teplota 25°C 19°C

Čtvrtek

zataženo

17°C

teplota 23°C 12°C

Letenka Boston

Boston se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Boston - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Boston.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace