letadlo ico Levné letenky z Prahy na Logan International Airport
v Boston - USA Amerika

Logan International Airport či oficiálně General Edward Lawrence Logan International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází ve východní části Bostonu asi 15 kilometrů východně od jeho centra. Je to největší letiště ve státě Nová Anglie a celkově jedno z nejzaměstnanějších v USA. Loganovo mezinárodní letiště bylo v Bostonu otevřeno už v roce 1923 a jeho IATA značení BOS budete mít napsané i vy na své letence do této destinace. Skládá se ze šesti asfaltových příletových a vzletových drah, které jsou ročně vytížené 33,4 miliony pasažéry. Jejich odbavování probíhá ve čtyřech terminálech – terminálu A, B a C, terminál E potom navštívíte se svou letenkou i vy, neboť slouží pro mezinárodní cesty. Využijte této jedinečné příležitost a leťte se podívat do Bostonu, když budete mít akční letenky na Logan Boston International Airport z Prahy, vyjde vás to levně.

Logan International Airport - BOS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Boston
Zkratka letiště Logan International Airport v Boston - USA je: BOS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> BOS
Jednosměrná letenka

BOS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Bostonu z letiště Logan International Airport

Spojení Loganova mezinárodního letiště s městem je zajištěno pestrou škálou dopravních prostředků. Mezi nimi najdete například autobusy, na které vás vyjde jízdenka na 12 dolarů (2016), taxíky, které jsou podstatně dražší a jejich ceny se pohybují mezi 23 až 35 dolary, dále trajekty, limuzíny nebo autopůjčovny. Zároveň tu jezdí bezplatná kyvadlová doprava mezi terminály a vlakovým nádražím. Záleží to jen na vás, jak se po přistání s levnými letenkami na Loganově mezinárodním letišti v Bostonu dostanete do centra, rozhodně to ale není nic těžkého.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.2
Boston - místní čas: 23:55
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.36514, -71.01777


Levné letenky na Loganovo mezinárodní letiště v Bostonu USA

Boston je teď dostupný za nízké ceny – levné letenky na Logan International Airport vás totiž vyjdou opravdu lacino. Jsou s odletem přímo z Prahy a objednat si je lze snadno a rychle online. Zvládne to každý. Akční letenky na Boston Logan International Airport z Prahy jsou ale hned pryč, proto s jejich rezervací rozhodně neotálejte, pokud vás tato nabídka zaujala. Průměrná doba letu je z Prahy na Logan International Airport zhruba 10,5 hodiny v pohodlném letadle.


Počasí Boston

zataženo

28°C

Východ slunce: 5:26

Západ: 20:14

Úterý

zataženo

23°C

teplota 26°C 20°C

Středa

zataženoMrholení

22°C

teplota 24°C 21°C

Čtvrtek

zataženodeštík

27°C

teplota 32°C 21°C

Pátek

sluncedeštík

24°C

teplota 27°C 21°C

Levná letenka z Prahy na Logan International Airport
Boston - USA Amerika

Letiště Logan International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Boston - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Logan International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace