letadlo ico Levné letenky do West Palm Beach

West Palm Beach je krajské město okresu Palm Beach na Floridě. Nachází se na východním pobřeží Floridy a je tedy omývané Atlantským oceánem, přičemž leží asi 100 kilometrů severně od Miami. West Palm Beach patří mezi tři nejdůležitější města na jižní Floridě, přičemž jeho populace se odhaduje na 100 000 místních obyvatel. S okolními městy v metropolitní oblasti ale přesahuje počet obyvatel 5,8 milionu lidí. Když si budete chtít užít písečné pláže ve West Palm Beach, vyměňte si koruny za americké dolary a naučte se angličtinu, se kterou se tu hravě domluvíte. Kupte si levné letenky do West Palm Beach z Prahy ještě dnes a dopřejte si tu pravou dovolenou na Floridě.

Letenky Praha - West Palm Beach

Palm Beach County Park Airport

Zkratka letiště: LNA
Letenky do USA - West Palm Beach

Najdi nejlevnější letenku

Palm Beach International Airport

Zkratka letiště: PBI
Letenky do USA - West Palm Beach

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve West Palm Beach

Město je obsluhované letištěm Palm Beach International Airport s IATA kódem PBI, které se nachází je kousek od centra West Palm Beach. Toto civilní letiště započalo s leteckými operacemi už v roce 1936, tehdy ještě pod názvem Morrison Field. Od té doby se rozšířilo a nyní se skládá z celkem tří asfaltových příletových a vzletových drah. Každý rok letištěm Palm Beach projde přes 6,2 milionu pasažérů, kteří jsou odbavováni v jednom terminálu, který se dělí na prostranství pro odlety a přílety. I vy se tu snadno vyznáte, až sem poletíte po koupi levných letenek do West Palm Beach z Prahy. Doprava do města je zajištěna formou taxíků a místních spojů hromadné dopravy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26
West Palm Beach - místní čas: 12:22
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.71534, -80.053368
Vzdálenost z Prahy: 8066 km


Do West Palm Beach za turistickými cíli

Asi největším lákadlem ve West Plam Beach jsou bělostné pláže a teplý oceán, ve kterém můžete nejen plavat, ale také zkoušet určité vodní sporty, jako je například potápění, surfování, šnorchlování, a další. Kromě toho si tu ale můžete projít také rozlehlou zoologickou zahradu, zavítat na lví safari, navštívit zdejší golf nebo vidět vědecké muzeum jižní Floridy. O zábavu tu budete mít rozhodně postaráno, tak neváhejte a rezervujte si online levné letenky do West Palm Beach z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do West Palm Beach

Na Floridu se můžete podívat už letos o dovolené, stačí si objednat levné letenky do West Palm Beach s odletem z Prahy, které jsou nyní dostupné pro kohokoliv online. Snadno si je můžete rezervovat s pohodlí svého křesla, aniž byste pro ně někam museli. Tyto levné letenky do West Palm Beach jsou za opravdu výhodné ceny, proto jsou hned pryč. Jestli se na Floridu chcete podívat za nízké ceny, neváhejte tedy s rezervací levných letenek do West Palm Beach. Průměrná doba letu je z Prahy do West Palm Beach asi 16 hodin.


Letenka West Palm Beach

West Palm Beach se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do West Palm Beach - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do West Palm Beach.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace