letadlo ico Levné letenky do Miami

Miami je druhé největší město Floridy, ležící na pobřeží Atlantského oceánu na poloostrově Florida. Miami je známé také pod přezdívkou „Brána do Ameriky“, jelikož se tu nachází velký přístav i letiště. Na západ od města leží Národní park Everglades. V Miami žije přes 400 000 obyvatel, v metropolitní oblasti potom 5,2 milionu, což je jedna z největších v USA. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. A právě nyní se do Miami prodávají velmi levné letenky.

Letenky Praha - Miami

Kendall-Tamiami Executive Airport

Zkratka letiště: TMB
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku

Miami International Airport

Zkratka letiště: MIA
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku

Opa-locka Airport

Zkratka letiště: OPF
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Miami

Mezinárodní letiště tedy Miami International Airport s označením MIA je největší letiště Floridy a leží asi 13 kilometrů od Miami. Nachází se tu 4 vzletové dráhy a 3 terminály, které ročně odbaví 44 milionů cestujících. Nejrychleji se z letiště do centra Miami dá přepravit s Metrorail, se kterým cesta trvá jen 15 minut a jízdné stojí 2 dolary. Do dalších částí města jezdí vlaky za 2,50 dolaru popřípadě taxíky. Levné letenky se dají zakoupit na letiště Miami Executive Airport, které leží 21 kilometrů od Downtownu v Miami a nachází se tu 3 vzletové dráhy, nebo na Miami-Opa Locka Executive Airport, které je od Miami vzdáleno 18 kilometrů.

Miami
Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Miami - místní čas: 5:18
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 25.774269, -80.193657
Vzdálenost z Prahy: 8153 km


Do Miami letecky za turistickými cíli

Miami je vyhledávanou destinací především pro své pláže, přičemž mezi nejznámější patří Miami Beach a South Beach. Oblíbenými místy v Miami jsou také Seaquarium, místní zoo, Jungle island nebo tropické botanické zahrady Fairchild. Navštívit byste měli i Miami Tower, což je mrakodrap o 47 patrech, Plymouth Congregational Church, kostel postavený v roce 1917 jediným člověkem, maják Cape Florida Light, který je symbolem Miami, Freedom Tower, která je nyní využívána jako muzeum moderního umění, a vilu Vizcaya, ke které patří i rozsáhlé renesanční zahrady. Přijeďte si to všechno prohlédnout na vlastní oči díky levným letenkám z Prahy do Miami.

Levné letenky do Miami

Do Miami se právě teď prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Stačí tedy, abyste si je rychle a snadno rezervovali online a pak už se těšili na dovolenou v Miami. Průměrná doba letu do této destinace je 12 hodin a 45 minut. Vyrazte do Miami a poznejte část USA s levnými letenkami s odletem přímo z Prahy.


Počasí Miami

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 6:29

Západ: 20:13

Pondělí

zataženodeštík

30°C

teplota 31°C 28°C

Úterý

zataženoMrholení

29°C

teplota 31°C 27°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

29°C

teplota 32°C 27°C

Čtvrtek

sluncedeštík

30°C

teplota 32°C 27°C

Letenka Miami

Miami se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Miami - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Miami.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace