letadlo ico Levné letenky do Miami

Miami je druhé největší město Floridy, ležící na pobřeží Atlantského oceánu na poloostrově Florida. Miami je známé také pod přezdívkou „Brána do Ameriky“, jelikož se tu nachází velký přístav i letiště. Na západ od města leží Národní park Everglades. V Miami žije přes 400 000 obyvatel, v metropolitní oblasti potom 5,2 milionu, což je jedna z největších v USA. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. A právě nyní se do Miami prodávají velmi levné letenky.

Letenky Praha - Miami

Kendall-Tamiami Executive Airport

Zkratka letiště: TMB
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku

Miami International Airport

Zkratka letiště: MIA
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku

Opa-locka Airport

Zkratka letiště: OPF
Letenky do USA - Miami

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Miami


Miami z Prahy - letenky do USA za 10590 Kč
Miami z Prahy - letenky do USA za 10590 Kč

1. 10.  |Hned tři akční letenky do Miami můžete využít pro lety do USA. Všechny letenky jsou s přestupem a poslední ze zmíněných má na cestě do Miami dokonce dva přestupy ve Frankfurtu a Torontu. Zpátky se přestupuje již jen v Mnichově. U první letenky ... Podrobnosti


USA z Paříže za 5990 Kč, s letenkou z Prahy za 8 tis
USA z Paříže za 5990 Kč, s letenkou z Prahy za 8 tis

10. 9.  |Miami, San Francisco, Los Angeles a New York jsou nyní dostupné za pouhých 6 tisíc s odletem z Paříže. Cena je to natolik výjimečná, že i se zakoupením přípojné letenky z Prahy do Paříže od ČSA se dostanete na pouhých 8 ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Miami

Mezinárodní letiště tedy Miami International Airport s označením MIA je největší letiště Floridy a leží asi 13 kilometrů od Miami. Nachází se tu 4 vzletové dráhy a 3 terminály, které ročně odbaví 44 milionů cestujících. Nejrychleji se z letiště do centra Miami dá přepravit s Metrorail, se kterým cesta trvá jen 15 minut a jízdné stojí 2 dolary. Do dalších částí města jezdí vlaky za 2,50 dolaru popřípadě taxíky. Levné letenky se dají zakoupit na letiště Miami Executive Airport, které leží 21 kilometrů od Downtownu v Miami a nachází se tu 3 vzletové dráhy, nebo na Miami-Opa Locka Executive Airport, které je od Miami vzdáleno 18 kilometrů.

Miami
Aktuální kurz: 1 USD = 23.37
Miami - místní čas: 3:25
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 25.774269, -80.193657
Vzdálenost z Prahy: 8153 km


Do Miami letecky za turistickými cíli

Miami je vyhledávanou destinací především pro své pláže, přičemž mezi nejznámější patří Miami Beach a South Beach. Oblíbenými místy v Miami jsou také Seaquarium, místní zoo, Jungle island nebo tropické botanické zahrady Fairchild. Navštívit byste měli i Miami Tower, což je mrakodrap o 47 patrech, Plymouth Congregational Church, kostel postavený v roce 1917 jediným člověkem, maják Cape Florida Light, který je symbolem Miami, Freedom Tower, která je nyní využívána jako muzeum moderního umění, a vilu Vizcaya, ke které patří i rozsáhlé renesanční zahrady. Přijeďte si to všechno prohlédnout na vlastní oči díky levným letenkám z Prahy do Miami.

Levné letenky do Miami

Do Miami se právě teď prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Stačí tedy, abyste si je rychle a snadno rezervovali online a pak už se těšili na dovolenou v Miami. Průměrná doba letu do této destinace je 12 hodin a 45 minut. Vyrazte do Miami a poznejte část USA s levnými letenkami s odletem přímo z Prahy.


Počasí Miami

sluncepolojasnodeštík

28°C

Východ slunce: 7:19

Západ: 18:52

Čtvrtek

sluncepolojasno

28°C

teplota 30°C 27°C

Pátek

sluncepolojasno

28°C

teplota 29°C 27°C

Sobota

zataženoMrholení

29°C

teplota 30°C 27°C

Neděle

sluncepolojasno

29°C

teplota 30°C 28°C

Letenka Miami

Miami se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Miami - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Miami.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist