letadlo ico Levné letenky z Prahy na Miami International Airport
v Miami - USA Amerika

Mezinárodní letiště Miami International Airport se nachází 13 kilometrů severozápadně od centra města v obci Virginia Gardens. Jedná se o hlavní letiště pro mezinárodní lety na jihu Floridy. Jeho IATA značení je MIA a první letenky si mohli cestující koupit už v roce 1928. Miami International Airport je jedno z nejrušnějších letišť v USA a každoročně tu projde přes 40,9 milionu pasažérů. Letadla z domácích i zahraničních destinací tu přistávají na celkem čtyřech asfaltových příletových a vzletových dráhách. Cestující jsou tu odbavováni ve třech terminálech, nesoucích názvy Sever, Střed a Jih. Využijte této příležitosti a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Miami z Prahy, dokud nějaké jsou.

Miami International Airport - MIA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Miami
Zkratka letiště Miami International Airport v Miami - USA je: MIA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MIA
Jednosměrná letenka

MIA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Miami International Airport

Nejsnadnější doprava do centra Miami z letiště Miami International Airport je vlakem Metrorail a autobusem Metrobus. S nimi cesta trvá zhruba 15 minut a cena je kolem 2 dolarů. Další možností jsou obyčejné linkové autobusy. Jet můžete i taxíkem, ale vyjde vás to podstatně dráž. Nebo se do města z mezinárodního letiště Miami můžete dopravit sami, když si půjčíte auto na letišti. Zabookujte si levné letenky na Miami International Airport z Prahy a jeďte do Ameriky za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.72
Miami - místní čas: 20:08
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 25.79343, -80.29005


Levné letenky na Miami International Airport

Podívejte se za „velkou louži“ a poznejte na vlastní kůži Miami. Nyní vám postačí si koupit levné letenky na letiště Miami International Airport, které jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny. Levné letenky na mezinárodní letiště Miami z Prahy jsou dostupné online, objednat si je tedy můžete snadno a rychle z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště v Miami přibližně 13 hodin.


Počasí Miami

slunce

30°C

Východ slunce: 6:32

Západ: 20:02

Čtvrtek

slunce

29°C

teplota 31°C 27°C

Pátek

slunce

29°C

teplota 31°C 27°C

Sobota

slunce

30°C

teplota 31°C 27°C

Neděle

slunce

30°C

teplota 32°C 28°C

Levná letenka z Prahy na Miami International Airport
Miami - USA Amerika

Letiště Miami International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Miami - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Miami International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace