letadlo ico Levné letenky z Prahy na Palm Beach International Airport
v West Palm Beach - USA Amerika

Mezinárodní letiště Palm Beach International Airport se nachází přibližně 5 kilometrů západně od Palm Beach na Floridě ve městě West Palm Beach. Toto veřejné letiště slouží také metropolitní oblasti Miami, kam se dostanete, když pojedete asi 80 kilometrů na jih. Letiště bylo otevřeno už v roce 1936 a i první pasažéři jistě měli na svých letenkách IATA značení PBI. Dnes má Palm Beach International Airport tři příletové a vzletové ranveje z asfaltu a jeden terminál, který je rozdělen na tři prostranství A, B a C. Každoročně je tu napočítáno přes 5,6 milionu letenek a to z domácích i zahraničních destinací. Tak neotálejte a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Palm Beach z Prahy, dokud nějaké jsou.

Palm Beach International Airport - PBI

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - West Palm Beach
Zkratka letiště Palm Beach International Airport v West Palm Beach - USA je: PBI

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PBI
Jednosměrná letenka

PBI -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Palm Beach a Miami z letiště Palm Beach International Airport

Letiště je obsluhováno dvěma autobusovými linkami číslo 40 a 44, které vás spolehlivě odvezou do blízkých měst a destinací. Spolehnout se můžete také na taxíky, stojící přímo před budovou letiště. Kromě toho se můžete přepravit vlastními silami, když si na letišti zapůjčíte auto. Nepromarněte tuto jedinečnou příležitost a zarezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Palm Beach International Airport na Floridě z Prahy a užijte si perfektní dovolenou u moře za málo peněz.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
West Palm Beach - místní čas: 23:34
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.68316, -80.09559


Levné letenky na Palm Beach International Airport u Miami

Dopřejte si luxusní dovolenou u moře na Floridě, konkrétně u známého města Palm Beach nebo Miami. Je to snadné, právě nyní máte jedinečnou příležitost si rezervovat velmi levné letenky na letiště Palm Beach International Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Palm Beach si lze zabookovat online, aniž byste pro ně někam museli. Stačí párkrát kliknout myší. Pak už si stačí jen užít přibližně 15,5 hodiny trvající let. Moc dlouho ale neváhejte, protože akční letenky na Palm Beach International Airport jsou rychle pryč.


Levná letenka z Prahy na Palm Beach International Airport
West Palm Beach - USA Amerika

Letiště Palm Beach International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě West Palm Beach - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Palm Beach International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace