letadlo ico Levné letenky do Washingtonu
USA Amerika

Washington leží na severozápadě USA při hranici s Kanadou a na pobřeží Tichého oceánu. Jedná se o osmnáctý největší a třináctý nejlidnatější stát. Pojmenován byl po prvním prezidentovi Ameriky. Ve Washingtonu žije přes 7 milionů obyvatel a přibližně 30% z nich bydlí v metropolitní oblasti Seattlu, který je největším městem státu. Hlavním městem Washingtonu je Olympia. Úředním jazykem tohoto státu je angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo Washingtonu je -8 hodin. Kupte si levné letenky do Washingtonu už zítra.

Letenky Washington

Podnebí ve Washingtonu

Klima Washingtonu se mění od oceánského, které je na západě státu, po kontinentální na východě. Při pobřeží jsou mnohem teplejší letní měsíce a zimy jsou tu mírné a vlhké. V severní části státu velmi často v zimě sněží a teploty padají pod bod mrazu. Východní část státu Washington je suchá až polopouštní, protože se nachází v zákrytu Kaskádových hor. Levné letenky do Washingtonu z Prahy si pořiďte na letní měsíce.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09


Do Washingtonu za turistickými cíli

Za zajímavostmi byste určitě měli vyrazit do Seattlu, kde se můžete podívat na mrakodrap Smith Tower z terakotových cihel, suvenýry zakoupit na nejstarším fungujícím trhu v USA Pike Place Market a projít se po Pioneer Square. V hlavním městě Olympia najdete zase kapitol státu Washington, přístav, starou budovu kapitolu nebo park Percival Landing. Až vás město unaví, nadýchat čerstvého vzduchu se můžete v Olympijském národním parku, národním parku Mount Rainer nebo parku Whatcom Falls park. Kupte si levné letenky do Washingtonu z Prahy a užijte si dovolenou, jak se patří.

Do Washingtonu za přírodou

Přibližně 50% státu Washington je pokryto lesy, kde najdete převážně borovice, jedle, červený cedr a další stromy. Příroda je tu divoká a nespoutaná. Zástupci z flóry jsou jeleni, kojoti, vlci šedí, ondatry, vačice, černí medvědi, pumy, losi, vydry, apod. Kromě toho je v řekách velký počet sladkovodních ryb. Užijte si skvělý rybolov, s levnými letenkami do Washingtonu na to máte.

Levné letenky do Washingtonu

Chcete se podívat do amerického státu Washington (nejedná se o Washington D. C.)? Tak nyní máte jedinečnou příležitost, protože se právě teď prodávají velmi levné letenky do Washingtonu. Průměrná doba letu do Washingtonu je 13,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Levné letenky do Washingtonu jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online. Udělejte to, co nejdříve.

Letenka Washington

Washington a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Washington snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Washingtonu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace