letadlo ico Levné letenky do Seattlu

Seattle je největší město nacházející se na severozápadě USA, kde dominuje státu Washington, a zároveň je to okresní sídlo King County. Seattle je přístav, který leží na šíji mezi Washingtonským jezerem na východě a zálivem Puget Sound na západě. Někdy bývá označováno jako „Brána na Aljašku“. V centru Seattlu najdeme přes 600 000 obyvatel, metropolitní oblast města je ale domovem pro až 3,6 milionu lidí. Mluví se tu anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Seattlu z Prahy jsou nyní za velmi výhodné ceny.

Letenky Praha - Seattle

Boeing Field/King County International Airport

Zkratka letiště: BFI
Letenky do USA - Seattle

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Seattlu

Seattle–Tacoma International Airport je název pro mezinárodní letiště, které je největší v severozápadní pacifické části USA. Je to hlavní letiště pro město Seattle, které leží necelých 20 kilometrů severně od tohoto letiště, a jeho IATA značení je SEA. Postaveno bylo v roce 1944 a každý rok je tu odbaveno přes 42,3 milionu spokojených cestující z různých koutů světa. Letiště v Seattlu má tři příletové a vzletové ranveje z betonu a tři terminály – centrální, dělící se na čtyři části označené A, B, C, D, poté jižní a severní terminál. Letiště Seattle je s městem spojen železniční dopravou, dále systémem autobusových linek a cestovat můžete i taxíkem nebo si vypůjčit auto. Levné letenky do Seattlu z Prahy jsou za akční ceny, zabookujte si je ještě dnes online.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.21
Seattle - místní čas: 5:10
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 47.606209, -122.332069
Vzdálenost z Prahy: 8389 km


Do Seattlu za turistickými cíli

V Seattlu se pro každého něco najde, proto určitě neváhejte a objednejte si levné letenky do Seattlu ještě dnes. Historičtí nadšenci ocení domy kolem náměstí Pioneer Square, kde jsou domy z konce 19. století, první mrakodrap města Smith Tower a Occidental park s vysokými stromy. Určitě by měli navštívit také nejstarší dodnes fungující trh v USA Pike Place Market. Kulturní zážitky lze v Seattlu nasbíráte v komplexu Seattle Center. Určitě si dojděte do zdejšího planetária, opery, divadla nebo hudebního muzea. Další možností je seattlovské akvárium nebo prohlídka věže Space Needle. Pořiďte si levné letenky do Seattlu, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, určitě nebudete litovat.

Levné letenky do Seattlu

Leťte se podívat do západní části USA, nyní se sem prodávají levné letenky do Seattlu, se kterými výrazně ušetříte. Levné letenky do Seattlu jsou s odletem z Prahy a lze si je objednat online z pohodlí domova. Zvládne to opravdu každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Seattlu 13,5 hodiny. Akční letenky do Seattlu z Prahy jsou velmi žádané, tak nepromeškejte svou příležitost a leťte za poznáním za oceán.


Počasí Seattle

zataženodeštík

12°C

Východ slunce: 7:02

Západ: 18:58

Pátek

zataženo

10°C

teplota 14°C 7°C

Sobota

slunce

11°C

teplota 16°C 7°C

Neděle

slunce

11°C

teplota 17°C 8°C

Pondělí

sluncepolojasno

11°C

teplota 16°C 8°C

Letenka Seattle

Seattle se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Seattle - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Seattlu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace