letadlo ico Levné letenky z Prahy na Vnukovo Airport
v Moskva - Rusko

Vnukovo International Airport je mezinárodní letiště ležící přibližně 28 kilometrů jihozápadně od Moskvy, kde slouží jako jedno ze tří hlavních letišť pro tuto metropoli. Je to čtvrté nejzaměstnanější letiště v Ruské federaci a otevřeno tu bylo už v roce 1941. Jeho IATA značení VKO budete mít napsané i na své letence, pokud si pořídíte levné letenky na letiště Vnukovo International Airport s odletem z Prahy, dokud jsou za akční ceny. Letadla z domácích i zahraničních destinací tu dosedají na celkem dvou příletových a vzletových ranvejích z betonu a pasažéři jsou následně odbavováni ve třech terminálech. Terminál A je pro vnitrostátní i lety do ciziny, na terminál B se pravděpodobně se svou letenkou podíváte i vy, protože je pro mezinárodní lety, a výhradně pro domácí lety je tu terminál D. Každoročně tudy projde přes 15,8 milionu spokojených cestujících, buďte jedním z nich i vy.

Vnukovo Airport - VKO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Moskva
Zkratka letiště Vnukovo Airport v Moskva - Russia je: VKO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> VKO
Jednosměrná letenka

VKO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Moskvy z letiště Vnukovo

Letiště Vnukovo International Airport je od roku 2005 obsluhováno vlaky, které do Moskvy jedou přibližně 35 minut. Jízdenka potom stojí zhruba 470 rublů (2016). K dispozici jsou vám také autobusy, kdy můžete využít linek číslo 611, 611s, 611f či maršrutky číslo 45. Lístek vás vyjde na 150 rublů a cesta potrvá něco málo přes hodinu. Pohodlně se lze do Moskvy z letiště Vnukovo dostat také taxíkem nebo pronajmutým autem z autopůjčovny. Poznejte kouzelné ruské památky a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Vnukovo-Moskva z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.53
Moskva - místní čas: 4:40
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 55.59153, 37.26149


Levné letenky na Vnukovo International Airport v Moskvě

Dopřejte si dovolenou v Rusku a leťte se podívat do Moskvy. Levné letenky na Vnukovo International Airport jsou vám k dispozici online, takže si je snadno lze objednat přes internet, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Vnukovo-Moskva zhruba 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a zabookujte si své levné letenky na Vnukovo International Airport v Moskvě z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Moskva

zataženo

17°C

Východ slunce: 5:24

Západ: 19:34

Pátek

zataženo

14°C

teplota 17°C 11°C

Sobota

sluncepolojasno

14°C

teplota 17°C 10°C

Neděle

slunce

13°C

teplota 16°C 10°C

Pondělí

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 10°C

Levná letenka z Prahy na Vnukovo Airport
Moskva - Rusko

Letiště Vnukovo Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Moskva - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Vnukovo Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist