letadlo ico Levné letenky do Utahu
USA Amerika

Utah je stát v USA, nacházející se ve vnitrozemí. Jedná se o třináctý největší stát v USA, ale zároveň také desátý nejméně osídlený. Z důvodu velkého počtu mormonů, je někdy Utahu přezdíváno „Stát Mormonů“. V Utahu žijí necelé tři miliony obyvatel, kteří mluví angličtinou a platí tu americkým dolarem. Největším a hlavním městem je Salt Lake City, které má 186 000 obyvatel. Časové pásmo v Utahu je –6 až –7 hodin. Podívejte se do tohoto amerického státu a poznejte díky levným letenkám další kus světa.

Letenky Utah

Podnebí v Utahu

Klima v Utahu je polosuché až pouštní, což je způsobeno tím, že stát je krytý horami od okolních států. Hlavním zdrojem srážek je tedy Pacifik, který tu má vliv od října do května. Průměrné zimní teploty se pohybují maximálně do 10°C a letní se drží kolem 35°C. Extrémní teploty nejsou v Utahu výjimkou, proto si levné letenky objednávejte na období, které vám nejvíce vyhovuje.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43


Do Utahu za turistickými cíli

V Utahu je hlavním turistickým cílem krásná příroda. Utah je třetím státem s největším počtem národních parků, kterých je tu celkem pět. Jedná se o Arches, Bryce Canyon, Canyonlands, Capitol Reef, a Zion. Nachází se tu také například jedno z největších lyžařských středisek Deer Valley v Park City. Pokud byste ale raději navštívili nějaké památky, velký počet jich nabízí hlavní město Utahu Salt Lake City. Tady je k vidění Salt Lake Temple, komplex LDS Conference Center nebo katedrála Svaté Markéty. Za návštěvu ale stojí i další města Utahu. Přijeďte se podívat na tyto památky do Utahu, s levnými letenkami na to máte, tak si je pořiďte ještě dnes.

Levné letenky do Utahu

Splňte si svůj americký sen a podívejte se do USA. Do státu Utah se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy, tak nepropásněte svou příležitost. Zakoupit se dají snadno a rychle přes internet, všechno je to tedy bez problémů. Průměrná doba letu z Prahy s levnými letenkami do Utahu záleží na konkrétním cíli, pohybuje se ale kolem 13 hodin.

Letenka Utah

Utah a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Utah snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Utahu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace