letadlo ico Levné letenky do Salt Lake City

Salt Lake City je hlavní a zároveň také nejlidnatější město amerického státu Utah. Salt Lake City bylo založeno v polovině 19. století. Město se nachází na severu státu, nedaleko Velkého solného jezera, na pozadí hor Wasatch a protéká jím řeka Jordan. Žije tu necelých 190 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Salt Lake City se někdy přezdívá „Křižovatka západu“. A nyní se sem prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Salt Lake City

Salt Lake City International Airport

Zkratka letiště: SLC
Letenky do USA - Salt Lake City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Salt Lake City

Mezinárodní letiště Salt Lake City International Airport je napůl civilní, napůl vojenské letiště, které se nachází 6,5 kilometru západně od města Salt Lake City. Letiště nese označení SLC. Je to patnácté nejrušnější a jedenadvacáté nejzaměstnanější letiště v přepravě cestujících. Nachází se tu čtyři vzletové dráhy a tři terminály, kde je každý rok odbaveno 21,6 milionu cestujících. Doprava do Salt Lake City z letiště Salt Lake City International Airport je zajištěna formou autobusů, městské hromadné dopravy a taxíky. Nyní se na toto letiště prodávají levné letenky z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9
Salt Lake City - místní čas: 7:50
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 40.76078, -111.891052
Vzdálenost z Prahy: 8640 km


Do Salt Lake City za turistickými cíli

Symbolem města Salt Lake City je ohromný mormonský chrám Salt Lake Temple, postavený v 19. století. Chrám i Salt Lake Tabernacle, kde sídlí zdejší mormonský sbor, se nacházejí na Temple Square. Vláda sídlí v Utah State Capitol, budově s velkou kopulí, na Capitol Hill. Na seznam historických a zajímavých míst patří jistě také Salt Lake City Union Pacific Depot, pocházejí z počátku 20. století, či Salt Lake City and County Building. Na všechna tato místa můžete zavítat klidně hned teď – stačí, abyste si objednali levné letenky z Prahy do Salt Lake City.

Levné letenky do Salt Lake City

Zavítejte do amerického Utahu a navštivte největší zdejší město Salt Lake City. Nyní se do této destinace prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy, takže určitě neváhejte a objednejte si je online. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Salt Lake City je 13 hodin. Letenky do Salt Lake City rychle mizí, rezervujte si je včas.


Počasí Salt Lake City

slunce

21°C

Východ slunce: 7:17

Západ: 19:20

Úterý

slunce

23°C

teplota 29°C 17°C

Středa

slunce

23°C

teplota 29°C 17°C

Čtvrtek

slunce

18°C

teplota 24°C 14°C

Pátek

slunce

21°C

teplota 27°C 15°C

Sobota

sluncepolojasno

17°C

teplota 18°C 16°C

Letenka Salt Lake City

Salt Lake City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Salt Lake City - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Salt Lake City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace