letadlo ico Levné letenky z Prahy na Salt Lake City International Airport
v Salt Lake City - USA Amerika

Salt Lake City International Airport je mezinárodní civilně-vojenské letiště ležící asi 7 kilometrů západně od Salt Lake City v Utahu v USA. Jedná se o jedno z nejzaměstnanějších letišť ve Spojených státech podle počtu cestujících, kterých tu každý rok projde přibližně 22,6 milionu. Vytíženost tohoto letiště je patrná v provozu letadel, kterých tu každý den vzlétá a přistává na celkem čtyřech ranvejích kolem 900. Výrazné jsou také pohyby na třech asfaltových heliportech, které letiště Salt Lake City má také. Terminály pro odbavení pro pasažéry tu najdete celkem tři a to terminál 1, 2 a mezinárodní terminál, který budete mít napsaný i na své letence. První lety z tohoto místa se odehrály už v roce 1911, na základě kterých tu potom bylo postaveno letiště. Užijte si dovolenou v Salt Lake City a podívejte se do této destinace za nízké ceny, stačí, abyste si objednali levné letenky na letiště Salt Lake City z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Salt Lake City International Airport - SLC

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Salt Lake City
Zkratka letiště Salt Lake City International Airport v Salt Lake City - USA je: SLC

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SLC
Jednosměrná letenka

SLC -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra  z letiště Salt Lake City International Airport

Nejsnadněji se z a na letiště dostanete tramvají číslo 704, jejíž dráha končí těsně u terminálů. Zároveň vás takto i jízdenky vyjdou lacino. Další levný způsob přepravy do města z letiště Salt Lake City představují autobusy, jako je například číslo 453, 454 nebo 551. Trochu dražší je potom cesta taxíkem nebo zapůjčení auta na letišti. Záleží jen na vás, jakého dopravního prostředku využijete, do Salt Lake City se ale nejsnadněji dostanete letadlem s levnými letenkami na Salt Lake City International Airport, které jsou s odletem z Prahy. Rezervujte si je online, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.38
Salt Lake City - místní čas: 0:00
Časové pásmo: America/Denver (-7 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 40.78688, -111.98203


Levné letenky na letiště Salt Lake City International Airport

Chcete se podívat do slavného města Salt Lake City? Tak si dopřejte dovolenou do této metropole a poznejte toto živé město na vlastní oči, právě teď totiž máte naprosto jedinečnou příležitost zabookovat si levné letenky na letiště Salt Lake City. Levné letenky na Salt Lake City International Airport jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete snadno a rychle online. Zvládne to tedy každý. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Salt Lake City 13,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Zarezervujte si je ještě dnes.


Počasí Salt Lake City

zataženo

2°C

Východ slunce: 6:54

Západ: 18:23

Středa

zataženodeštík

5°C

teplota 8°C 3°C

Čtvrtek

zataženo

4°C

teplota 5°C 3°C

Pátek

slunce

0°C

teplota 3°C -1°C

Sobota

slunce

3°C

teplota 6°C 0°C

Levná letenka z Prahy na Salt Lake City International Airport
Salt Lake City - USA Amerika

Letiště Salt Lake City International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Salt Lake City - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Salt Lake City International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace