letadlo ico Levné letenky do Ulyanovsk

Ulyanovsk je ruské město a správní centrum stejnojmenné ruské oblasti, která se nachází na jihu evropské části Ruské federace. Městem protéká řeka Volha a leží zhruba 900 kilometrů východně od Moskvy. Původně se Ulyanovsk jmenoval Simbirsk, nyní nese jméno podle Vladimíra Iljiče Uljanova později Lenina. V Ulyanovsku žije přes 613 000 obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Levné letenky do Ulyanovsku z Prahy seženete za výhodné ceny.

Letenky Praha - Ulyanovsk

Ulyanovsk Vostochny Airport

Zkratka letiště: ULY
Letenky do Ruska - Ulyanovsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ulyanovsku

Letiště Ulyanovsk Vostochny Airport leží 28 kilometrů severovýchodně od Ulyanovsku a jeho IATA značení je ULY. Jeho jediná přistávací dráha je třetí nejdelší na světě a stejně tak svou šířkou představuje jednu z nejširších. V jednom terminálu je tu každý rok odbaven velký počet spokojených cestujících z nejrůznějších destinací. Dopřejte si dovolenou do Ruska i vy a objednejte si levné letenky do Ulyanovsku z Prahy, dokud nějaké jsou. Doprava do města je z letiště v Ulyanovsku zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Ulyanovsk - místní čas: 3:07
Časové pásmo: Europe/Samara (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 54.333332, 48.400002
Vzdálenost z Prahy: 2339 km


Do Ulyanovsku za turistickými cíli

Ulyanovsk je známé město nejen jako rodiště Lenina, ale také jako významná destinace s minerálními prameny a tedy i lázněmi. Dopřejte si odpočinek ve zdejších lázních a pokochejte se při této příležitosti některými památkami ve městě, jako je rodný dům ruského spisovatele Ivana Alexandroviče Gončarova, protestantským kostelem nebo monumentem Bogdana Khitrova. Kouzelné pohledy nabízí také břeh řeky Volhy a městské parky, kde si lze oddechnout. Navštivte toto město, když si včas rezervujete levné letenky do Ulyanovsku z Prahy, vyjde vás to lacino.

Levné letenky do Ulyanovsku

Poznejte krásy Ruska a užijte si dovolenou do destinace Ulyanovsk. Tato cesta vás nyní vyjde opravdu lacino, když si objednáte levné letenky do Ulyanovsku s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Ulyanovsku z Prahy jsou za akční ceny a jsou dostupné snadno a rychle online, kde si je lze rezervovat klidně hned teď. Nepromeškejte svou příležitost podívat se lacino do Ruska a kupte si levné letenky do Ulyanovsku z Prahy.


Počasí Ulyanovsk

zataženo

10°C

Východ slunce: 5:26

Západ: 20:03

Sobota

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 6°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 10°C 5°C

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 11°C 6°C

Úterý

zataženo

8°C

teplota 11°C 5°C

Letenka Ulyanovsk

Ulyanovsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ulyanovsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ulyanovsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist