letadlo ico Levné letenky do Tomsk

Tomsk je ruské město, nacházející se ve stejnojmenné oblasti, které je hlavním městem, a to na Západě Sibiře. Najdete ho přibližně 820 kilometrů severně od hranic s Kazachstánem na řece Tom. Jedná se o jedno z nejstarších měst na Sibiři, které je domovem pro 520 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou ruský jazyk. Levné letenky do Tomsku z Prahy jsou za výhodné ceny, tak si je rezervujte včas.

Letenky Praha - Tomsk

Bogashevo Airport

Zkratka letiště: TOF
Letenky do Ruska - Tomsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tomsku

Tomsk Bogashevo Airport je letiště, které bylo otevřeno v roce 1967 a nahradilo tak jiné letiště. Nachází se 20 kilometrů jihovýchodně od centra Tomsku a jeho IATA značení je TOF. Letiště v Tomsku se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jednoho terminálu, kde jsou odbavováni cestující z různých destinací. Jejich počet se každoročně vyšplhá na 226 000. Buďte jedním z nich i vy, stačí mít levné letenky do Tomsku z Prahy za nízké ceny a je to. Doprava do města je z letiště v Tomsku zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Tomsk - místní čas: 7:30
Časové pásmo: Asia/Krasnoyarsk (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 56.5, 84.966667
Vzdálenost z Prahy: 4531 km


Do Tomsku za turistickými cíli

V Tomsku se nachází mnoho architektonicky zajímavých budov, které by neměli uniknout vaší pozornost. Jedná se například výraznou červenou administrativní budovu, Leninovo náměstí, památník Čechova, památník Štěstí, který po položení mince cituje věty z filmu „O psu Dobrákovi“, budova Voskresenskaja cerkov, která je postavená ve stylu sibiřského baroka, či Univerzitní háj. Některé domy v Tomsku jsou vyvedené v nádherném dřevěném stylu tzv. dřevěné secesi. Leťte se na tyto vrcholné kousky podívat, když budete mít levné letenky do Tomsku z Prahy, tak vás to vyjde lacino.

Levné letenky do Tomsku

Zaleťte si na dovolenou za poznáním do Ruska a užijte si aktivní odpočinek v této destinaci. Je to snadné, stačí si rezervovat levné letenky do Tomsku, které jsou nyní s odletem z Prahy a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Tomsku 8,5 hodiny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Levné letenky do Tomsku z Prahy jsou za akční ceny a rezervovat si je lze online z pohodlí domova.


Počasí Tomsk

sluncepolojasno

2°C

Východ slunce: 5:53

Západ: 20:43

Sobota

zataženo

3°C

teplota 7°C 0°C

Neděle

sluncepolojasno

6°C

teplota 10°C 3°C

Pondělí

zataženo

8°C

teplota 12°C 5°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 13°C 7°C

Letenka Tomsk

Tomsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tomsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tomsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist