letadlo ico Letenky do Kazachstánu
Kazakhstan


Budapešť z Prahy - letenky za 1149 Kč a z Budapešti dál mnohem levněji než z Prahy
Budapešť z Prahy - letenky za 1149 Kč a z Budapešti dál mnohem levněji než z Prahy

3. 5.  |Abú Dhabí, Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), Ammán, Aqaba (Jordán), Antalya, Istanbul (Turecko), Astana (Kazachstán), Dammam, Jeddah, Riyadh (Saudská Arábie), Funchal (Madeira), Hurghada, Sharm El Sheik (Egypt), Chania, Rhodos (Řecko), ... Podrobnosti

  

Další akční letenkyKazachstán je země ležící ve střední Asii západně od řeky Ural. Jedná se o největší vnitrozemský stát na světě a jeden z největších rozlohou obecně. Od roku 1997 je hlavním městem Astana, která nahradila největší město Almata. Populace Astany je 835 000 obyvatel, celkový počet lidí Kazachstánu je 17,5 milionu. Úředním jazykem je v Kazachstánu kazaština a ruština, měnou je tenge. Kazachstán díky své rozloze zasahuje do časových pásem +4 až +6 hodin. Kupte si levné letenky do Kazachstánu z Prahy a poznejte tuto nezkrotnou zemi.

Měna Kazachstánu: Kazašské tenge


Letiště Kazachstán

Podnebí v Kazachstánu

Klima v Kazachstánu je kontinentální. Rozdíly mezi teplotami jsou velké v zimních a letních měsících. V létě se tu dočkáte teplot kolem 30°C, naproti tomu v chladných zimách klesají teploty až k -20°C. Dešťové srážky jsou průměrné a většina jich spadne během chladnější části roku. Podívejte se do Kazachstánu v létě a užijte si tu dovolenou.

Do Kazachstánu za turistickými cíli

Pokud chcete poznat kulturní památky Kazachstánu, podívejte se do hlavního města Astany nebo největší města Almaty. V nich najdete například katedrálu Ascension, stadion Medeu, mešitu Nur-Astana, věž Almaty, národní muzeum Kazachstánu, národní divadlo, radnici a další zajímavá místa. Kromě toho je v Kazachstánu také několik národních parků a rezervací, kam se můžete vydat za poznáním. Neváhejte a co nejdříve si je objednejte levné letenky do Kazachstánu.

Do Kazachstánu za přírodou

Příroda je tu velmi rozmanitá, kdy sahá od stepí k vysokým horám. Ze zvířat tu můžete potkat mnoho zástupců, jako je orel stepní, jeseter malý, ruská želva, sněžný leopard, některé druhy antilop, argali, divokého psa, vlka šedého, jeleny a další. Podívejte se do divoké přírody na vlastní pěst s levnými letenkami do Kazachstánu z Prahy.

Levné letenky do Kazachstánu

Toužíte poznat Kazachstán? Chcete se do této země podívat za nízké ceny? Tak využijte příležitosti a kupte si levné letenky do Kazachstánu. Tyto levné letenky do Kazachstánu seženete nyní za opravdu nízké ceny, ale musíte si je co nejdříve rezervovat. Akční letenky jsou totiž rychle vyprodané. Průměrná doba letu do Kazachstánu z Prahy je cca 8 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci.

Kazachstán

Kazachstán je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kazachstánu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace