letadlo ico Levné letenky do Tokia

Hlavním mezinárodním letištěm pro Tokio je Narita, které není uvedeno v tomto seznamu, protože se nachází ve vedlejším městě Narita. Tokio je hlavním městem Japonska a jeho největší metropolí. Je plná historie, kultury, moderní architektury a gastronomie. Město je domovem mnoha parků, které nabízí úchvatné výhledy na okolní oblasti. Navštivte starobylé chrámy a budovy, prozkoumejte moderní uličky a ochutnejte tradiční japonskou kuchyni. Letenky do Tokia jsou ideálním způsobem, jak se dostat do tohoto fascinujícího města!

Letenky Praha - Tokio

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: TYO
Letenky do Japonska - Tokio

Najdi nejlevnější letenku

Tokyo International Airport (Haneda Airport)

Zkratka letiště: HND
Letenky do Japonska - Tokio

Najdi nejlevnější letenku

Dostaňte se do Tokia z letiště rychle a pohodlně

Mezinárodní letiště Narita International Airport je hlavním mezinárodním letištěm v Japonsku. Je situováno asi 60 km od centra Tokia a nabízí širokou škálu dopravy pro cestovatele. Mezi možnostmi jsou autobusy, vlaky, taxi nebo limuzínové služby. Cestování z letiště Narita International Airport do centra Tokia trvá asi 1-2 hodiny. Využijte své letenky do Tokia a objevujte tento fascinující svět!

Tokio
Aktuální kurz: 100 JPY = 14.53
Tokio - místní čas: 7:06
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 35.666672, 139.783325
Vzdálenost z Prahy: 9077 km


Objevujte fascinující svět v Tokiu

Turistické destinace ve městě Tokio jsou neomezené - od starobylých chrámů po moderní architekturu. Navštivte Senso-ji Temple, což je nejstarší buddhistický chrám ve městě, nebo Tokyo Skytree - druhou nejvyšší budovu na světě s úchvatnými výhledy na okolní oblasti. Levné letenky do Tokia jsou skvělou přiležitosti prozkoumat to nejlepší z Japonska!

Užijte si dobrodružství v Tokiu

Letenky do Tokia jsou skvělou příležitostí prozkoumat to nejlepší z Japonska. Prožijte kulturní zážitek, objevte moderní architekturu a ochutnejte místní gastronomii. Užijte si pohodu a relaxaci v jednom z mnoha parků a obdivujte neuvěřitelné výhledy na město. Koupit letenky do Tokia je snadné a levné - navštivte Japonsko s námi!


Počasí Tokio

zataženo

20°C

Východ slunce: 4:31

Západ: 18:44

Čtvrtek

zataženodeštík

21°C

teplota 22°C 19°C

Pátek

zataženo

23°C

teplota 25°C 21°C

Sobota

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 16°C

Neděle

zataženo

20°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Tokio

Tokio se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tokio - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tokia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace