letadlo ico Levné letenky do Narity u Tokya

Narita je město, které se nachází v Japonsku na východním pobřeží ostrova Honšú v prefektuře Chiba a regionu Kantō asi 70 kilometrů východně od Tokya. V Naritě žije přibližně 126 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Kupte si levné letenky do města Narita u Tokia a podívejte se do Japonska za nízké ceny.

Letenky Praha - Narita u Tokya

Letiště Tokyo v Naritě

Mezinárodní letiště Narita International Airport je známé také jako Tokyo Narita Airport a nachází se přibližně 9 kilometrů východně od Narity. Jedná se o mezinárodní letiště, které má na starosti přibližně 50% osobní přepravy v zemi. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem 3 terminály, kterými každý rok projde přes 35,5 milionu cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, stačí si koupit levné letenky do Narity / Tokya. Z letiště Narita International Airport se dostanete do centra Tokya snadno vlakem, autobusem, taxíkem také helikoptérou nebo například půjčeným autem.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.88
Narita u Tokya - místní čas: 0:04
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 35.666672, 139.783325
Vzdálenost z Prahy: 9077 km


Do Narity za turistickými cíli

V Naritě se nachází mnoho zajímavých míst, která můžete navštívit. Jedná se například o pagodu míru, která byla postavena tak, aby sem mohli chodit lidé nejrůznějšího vyznání a hledat zde společně mír a sjednocení. Symbolem města Narita je ale bezesporu chrám Naritasan Shinsho Temple, který tu byl založený už v roce 940. Podívat se tu dále můžete na chrám Tosho Temple, park Shiseki nebo místní trh Narita Wholesale Market. Přestože bývá město Narita pouze leteckou vstupní branou do Tokya a Japonska, má toho má opravdu hodně co nabídnout, tak si kupte levné letenky do Narity co nejdříve.

Levné letenky do Tokya / Narita

Chcete se podívat do hlavního města Japonska Tokia, ale nechcete dát za letenky velké peníze? Tak si kupte levné letenky do Narity a ušetřete! Letenky do Narity lze koupit online a to snadno a rychle, navíc jsou s odletem z Prahy. Akční letenky do Narity jsou horké zboží, takže jestli vás tato nabídka zaujala, tak si je co nejrychleji rezervujte. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Narity je přibližně 13 hodin.


Počasí Narita u Tokya

zataženoMrholení

17°C

Východ slunce: 5:04

Západ: 18:15

Neděle

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 14°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 19°C 15°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 20°C 16°C

Středa

slunce

18°C

teplota 19°C 16°C

Čtvrtek

slunce

14°C

teplota 15°C 12°C

Letenka Narita u Tokya

Narita u Tokya se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Narita u Tokya - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Narity u Tokya.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist