letadlo ico Levné letenky z Prahy na Tokyo International Airport (Haneda Airport)
v Tokio - Japonsko

Mezinárodní letiště Tokio nebo též letiště Haneda je jedním ze dvou hlavních letišť, která slouží širšímu okruhu města Tokio, od kterého se nachází ve vzdálenosti asi 14 kilometrů jižním směrem. Letiště Haneda bylo otevřeno už v roce 1931 a jeho IATA značení je HND. V roce 2014 toto letiště bylo třetím nejzaměstnanějším v Asii a čtvrtým na světě. Každoročně na letišti Haneda v Tokyu přistává 72,8 milionů pasažérů, kteří jsou odbavováni ve třech terminálech – Terminálu 1, Terminálu 2 a Mezinárodním terminálu, kam budete mít pravděpodobně letenku i vy. Letadla na letišti Tokyo International Airport přistávají na celkem čtyřech dráhách z asfalto-betonu. Podívat se do Tokia je nyní opravdu snadné, zabookujte si levné letenky na letiště Haneda Airport ještě dnes.

Tokyo International Airport (Haneda Airport) - HND

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Japonska - Tokio
Zkratka letiště Tokyo International Airport (Haneda Airport) v Tokio - Japan je: HND

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HND
Jednosměrná letenka

HND -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Tokyo International Airport

Nejsnadnější doprava do města z letiště Tokyo International Airport je formou vlakového spojení, přičemž cesta tímto způsobem trvá zhruba 15 minut. Další možností je stanice jednokolejové dráhy. Velmi levně vás cesta do Tokya z letiště Haneda vyjde při využití služeb autobusů. Naopak výrazně dražší jsou taxíky. Nebo můžete toto všechno přejít a snadno si půjčit na letišti Haneda auto a jet po vlastní ose. Vidíte, jak je to snadné? Tak si zabookujte levné letenky na letiště Haneda ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.88
Tokio - místní čas: 23:47
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 35.55226, 139.77969


Levné letenky na letiště Haneda

Zaleťte si za nízké ceny do Japonska a užijte si tu dovolenou v Tokiu. Je to snadné, stačí, abyste si včas rezervovali levné letenky na letiště Haneda. Jde to udělat snadno a rychle online, přičemž levné letenky na letiště Tokyo International Airport jsou s odletem z Prahy a za výjimečně výhodné ceny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neotálejte a zabookujte si levné letenky na letiště Haneda Airport z Prahy, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Haneda 12,5 hodiny.


Počasí Tokio

zataženoMrholení

17°C

Východ slunce: 5:05

Západ: 18:14

Neděle

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 14°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 19°C 15°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 20°C 16°C

Středa

slunce

18°C

teplota 19°C 16°C

Čtvrtek

slunce

14°C

teplota 15°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Tokyo International Airport (Haneda Airport)
Tokio - Japonsko

Letiště Tokyo International Airport (Haneda Airport) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Tokio - Japonsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Tokyo International Airport (Haneda Airport) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist