letadlo ico Levné letenky do St. Louis

St. Louis je město nacházející se na západě státu Missouri přímo u hranice s Illinois. Rozkládá se na levém břehu řeky Mississippi, která tvoří přírodní hranici mezi těmito dvěma státy. St. Louis je jedno z největších měst ve státě, je ale chápáno jako nezávislé, přičemž jeho počet obyvatel je přibližně 320 000 obyvatel. S metropolitní oblastí je to až 2,8 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do St. Louis ještě dnes.

Letenky Praha - St. Louis

Lambert-Saint Louis International Airport

Zkratka letiště: STL
Letenky do USA - St. Louis

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v St. Louis

Mezinárodní letiště Lambert–St. Louis International Airport se nachází 16 kilometrů severozápadně od centra St. Louis. Je známé také jako Lambert Field a je to největší a nejrušnější letiště ve státě. Denně se tu vystřídá až 255 letadel, které odlétají až do 90 nejrůznějších destinací ve státě i ve světě. Lambert–St. Louis International Airport bylo otevřeno v roce 1920 a jeho IATA značení je STL. Má čtyři betonové příletové a vzletové dráhy a dva terminály, kterými každý rok projde až 12,3 milionu cestujících. Podívejte se také na letiště Lambert–St. Louis díky levným letenkám z Prahy. Do St. Louis z Lambert–St. Louis International Airport se dostanete červenou linkou metra, na kterou si lze jízdenky zakoupit v automatech, nebo autobusem či taxíkem.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
St. Louis - místní čas: 11:28
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 38.62727, -90.197891
Vzdálenost z Prahy: 7714 km


Do St. Louis za turistickými cíli

Město St. Louis má obdivuhodné kostelní památky, mezi které patří kostely Basilica of St. Louis ve federálním stylu, SS. Cyril and Methodius Church v novorománském stylu a Christ Church Cathedral v gotickém stylu. Všechny byly postaveny v 19. století. V St. Louis je také krásná radnice St. Louis City Hall, budova veřejné knihovny, celnice a pošty z občanského období. Podívejte se do St. Louis, s levnými letenkami.

evné letenky do St. Louis

Americké město St. Louis je teď přístupné pro každého, protože se sem dají koupit levné letenky s odletem z Prahy. Levné letenky do St. naleznete za nízké ceny přímo zde na této stránce, takže nemusíte nic složitě hledat. Průměrná doba letu do St. Louis je 14,5 hodiny. Kupte si levné letenky do St. Louis z Prahy a podívejte se za „velkou louži“.


Počasí St. Louis

slunce

34°C

Východ slunce: 5:35

Západ: 20:27

Úterý

zataženo

28°C

teplota 32°C 24°C

Středa

zataženo

27°C

teplota 30°C 23°C

Čtvrtek

zataženo

28°C

teplota 34°C 23°C

Pátek

zataženo

30°C

teplota 35°C 25°C

Sobota

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 24°C

Letenka St. Louis

St. Louis se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do St. Louis - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do St. Louis.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace