letadlo ico Levné letenky z Prahy na Lambert-Saint Louis International Airport
v St. Louis - USA Amerika

Lambert–St. Louis International Airport je mezinárodní letiště nacházející se přibližně 14 kilometrů severozápadně od centra amerického města St. Louis. Najít ho můžete také pod jménem Lambert Field, přičemž se jedná o největší a nejrušnější letiště ve státě Missouri. Mezinárodní letiště St. Louis bylo otevřeno v roce 1920 v IATA značením STL a pojmenované je podle olympijského medailisty a místního pilota. Letiště Lambert–St. Louis International Airport se skládá z celkem čtyř příletových a vzletových drah z betonu a také dvou terminálů. Terminál 2 si se svou letenkou prohlédnete i vy, protože slouží pro zahraniční cesty, a terminál 1 je tu pro vnitrostátní lety. Každoročně na mezinárodním letišti Lambert napočítají přes 12,7 milionu letenek. Jedna z nich může být vaše, když nebudete váhat a včas si koupíte levné letenky na letiště Lambert–St. Louis International Airport s odletem z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Lambert-Saint Louis International Airport - STL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - St. Louis
Zkratka letiště Lambert-Saint Louis International Airport v St. Louis - USA je: STL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> STL
Jednosměrná letenka

STL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra z letiště St. Louis

Pokud se chcete z letiště Lambert–St. Louis International Airport dostat do St. Louis, nejsnadnější to bude červenou linkou metra, která staví v obou terminálech. Trochu pomaleji vás tam dostanou také některé linky autobusu, jiné spoje vás mohou dovézt do vzdálenějších měst. Pokud se vám nechce čekat, k dispozici jsou vám na letišti taxíky, které vás odvezou okamžitě, kamkoliv budete chtít. Přepravit se ale lze i vlastními silami, když si na Lambert International Airport v St. Louis zapůjčíte auto. Užijte si dovolenou v Americe a poznejte zdejší památky a kulturu, když budete mít levné letenky na letiště Lambert–St. Louis International Airport, které jsou s odletem z Prahy, vyjde vás to lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.13
St. Louis - místní čas: 9:13
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 38.74321, -90.36591


Levné letenky na letiště Lambert–St. Louis International Airport

Chcete se podívat za „velkou louži“ do USA a zažít pravou americkou dovolenou? Tak si udělejte výlet do města St. Louis, kam se nyní prodávají velmi levné letenky. Levné letenky na letiště Lambert International Airport jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště St. Louis zhruba 14,5 hodiny. Tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na Lambert International Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí St. Louis

sluncedeštík

24°C

Východ slunce: 5:50

Západ: 20:22

Pátek

slunce

21°C

teplota 26°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

23°C

teplota 28°C 17°C

Neděle

zataženodeštík

23°C

teplota 26°C 20°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

26°C

teplota 29°C 20°C

Úterý

zataženodeštík

22°C

teplota 23°C 21°C

Levná letenka z Prahy na Lambert-Saint Louis International Airport
St. Louis - USA Amerika

Letiště Lambert-Saint Louis International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě St. Louis - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Lambert-Saint Louis International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace