letadlo ico Levné letenky do Illinois
USA Amerika


AKCE od LOT z Ostravy i Prahy - letenky Varšavy (1390Kč), NY, Chicaga, Miami a Toronta od 9900 Kč
AKCE od LOT z Ostravy i Prahy - letenky Varšavy (1390Kč), NY, Chicaga, Miami a Toronta od 9900 Kč

12. 1.  |Polské Aerolinky LOT přichází nyní se super akcí na letenky z Prahy i Ostravy. Na ostravském letišti dokonce dostanete k letence ještě parkování na letišti Leoše Janáčka zdarma.  Nahoře v seznamu uvidíte ... Podrobnosti


Chicago z Prahy - letenky do USA za 10590 Kč
Chicago z Prahy - letenky do USA za 10590 Kč

27. 12.  |Chicago je město v státě Illinois, které je známé pro svou architekturu, kulturu a obchodem. Je to druhé nejlidnatější město v USA a jeho centrum je plné historických budov, moderních výškových budov a parků. Město je ... Podrobnosti


Další akční letenkyIllinois je stát nacházející se ve středozápadě USA, jehož břehy částečně omývá Michiganské jezero. Jedná se o pátý nejlidnatější stát ve Státech a zároveň je tu O'Hare International Airport, což je jedno z nejzaměstnanějších letišť světa. Hlavním městem Illinois je Springfield, kde žije 117 000 obyvatel, ale největším městem je Chicago. Ve státě Illinois žije přes 12,8 milionu lidí, úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo státu je -6/-5 hodin. Zakupte si levné letenky do Illinois a nebudete litovat.

Letenky Illinois

Podnebí v Illinois

Klima ve státě Illinois je převážně vlhké kontinentální. Průměrné srážky ve státě jsou přes 1200 mm. Léta jsou tu vlhká a horká s teplotami kolem 30°C. Naopak zimy jsou tu studené, vytrvale sněží a teploty klesají až k -30°C. Lepší je si tedy levné letenky do Illinois objednávat na léto.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.96


Do Illinois za turistickými cíli

Ve státě Illinois je mnoho míst, která stojí za to vidět. Mezi ně určitě patří vyhlášené město Chicago, které se může pochlubit jedněmi z nejvyšších budov – jedná se například o druhou nejvyšší budovu USA Willis Tower, Trump International Hotel and Tower, Aon Center a John Hancock Center. Hlavní město Springfield může nabídnout zdejší kapitol nebo mnoho míst spjatých se životem prezidenta Abrahama Lincolna. Dále je tu státní park Starved Rock, Anderson Japanese Gardens nebo Adler Planetarium. Kupte si levné letenky do státu Illinois ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Illinois

Co si takhle odpočinout od každodennosti a vyrazit do nevšedního státu Illinois v USA? Levné letenky do Illinois si můžete zakoupit klidně hned teď, stačí si je jen správně rezervovat. Jde to i online. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Illinois je závislá na konkrétní destinaci, ale pohybuje se kolem 11 hodin. Levné letenky do Illinois jsou s odletem z Prahy. Zabookujte si je co nejdřív.

Letenka Illinois

Illinois a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Illinois snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Illinois vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace