letadlo ico Levné letenky z Prahy na Midway International Airport
v Chicago - USA Amerika

Chicago Midway International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází přibližně 13 kilometrů jihozápadně od Chicaga. Je to druhé největší letiště v metropolitní oblasti Chicaga a jeho IATA kód je MDW. První letenky si sem pasažéři mohli zakoupit v roce 1923, kdy se letiště ještě jmenovalo Chicago Air Park. Dnes se Chicago Midway International Airport skládá z pěti příletových a vzletových ranvejí, na kterých dosedají letadla z celého světa. Cestující jsou následně odbavováni ve třech odbavovacích halách, značených písmeny A, B a C, a to podle toho kam nebo odkud letí. Každoročně tu napočítají přes 22,2 milionů letenek a přes 253 000 letových operací. Užijte si svou dovolenou v Chicagu, toto město můžete poznat na vlastní oči, když si rezervujete levné letenky na mezinárodní letiště Chicago Midway International Airport z Prahy.

Midway International Airport - MDW

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Chicago
Zkratka letiště Midway International Airport v Chicago - USA je: MDW

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MDW
Jednosměrná letenka

MDW -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Chicaga z letiště Midway Airport

Nejsnadnější přepravu představuje oranžová linka metra, která vás dopraví až do centra Chicaga přibližně za 30 minut. Samozřejmě tu ale staví také velký počet autobusových spojů, jako je například číslo 47, 55, 55A, 54B, 59, 62, 62H, 63, 55N či 165. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj, snadno si přímo před terminálem odchytíte taxi, které vás doveze, kam budete chtít. Nebo můžete vyrazit na vlastní pěst, když si na letišti Midway Airport International Airport zapůjčíte auto. Jeďte se podívat za velkou louži, stačí, abyste měli levné letenky na letiště Chicago Midway s odletem z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.81
Chicago - místní čas: 0:19
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 41.7868, -87.74555


Levné letenky na letiště Chicago Midway International Airport

Chcete se podívat do Chicaga, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si snadno a rychle můžete zabookovat online levné letenky na mezinárodní letiště Chicago Midway International Airport. Tyto levné letenky na letiště Chicago jsou s odletem z Prahy a právě teď jsou za opravdu nízké ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště Midway v Chicagu asi 11,5 hodiny. Rezervujte si je ještě dnes.


Počasí Chicago

zataženo

18°C

Východ slunce: 5:21

Západ: 20:13

Pondělí

zataženo

17°C

teplota 19°C 15°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 19°C 14°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 11°C

Čtvrtek

slunce

16°C

teplota 19°C 12°C

Levná letenka z Prahy na Midway International Airport
Chicago - USA Amerika

Letiště Midway International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Chicago - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Midway International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace