letadlo ico Levné letenky do Springfield v Illinois

Springfield je hlavní město státu Illinois, který se nachází na východě střední části USA, a dále také okresním sídlem pro Sangamon County. Město leží zhruba uprostřed země a na jeho jihovýchodním okraji se nachází velké stejnojmenné jezero. Původně se Springfield jmenoval Calhoun podle amerického viceprezidenta. V jeho centru žije přes 117 000 obyvatel, což z něho dělá šesté nejlidnatější město státu Illinois. Mluví se tu angličtinou a oficiální měnou je americký dolar. Levné letenky do Springfieldu z Prahy jsou právě teď za nízké ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Springfield v Illinois

Abraham Lincoln Capital Airport

Zkratka letiště: SPI
Letenky do USA - Springfield v Illinois

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Springfieldu

Letiště, sloužící městu Springfield, se jmenuje Abraham Lincoln Capital Airport po svém nejvýznamnějším občanovi. Je napůl vojenské a napůl civilní a jeho IATA kód je SPI, přičemž leží asi 6 kilometrů severozápadně od centra města. Letiště ve Springfieldu se skládá ze tří asfaltovo-betonových příletových a vzletových drah, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Je tu pouze jeden terminál, kterým každoročně projde velký počet spokojených cestujících. Ti se poté z letiště ve Springfieldu do města přepravují taxíky, autobusy nebo zapůjčenými auty. Podívejte se do této destinace i vy, stačí, když si pořídíte levné letenky do Springfieldu z Prahy včas.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Springfield v Illinois - místní čas: 8:52
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 39.80172, -89.643707
Vzdálenost z Prahy: 7585 km


Do Springfieldu za turistickými cíli

Město Springfield je doslova poseté místy spojenými s životem významného amerického prezidenta Abrahama Lincolna, který tu započal svou politikou kariéru. Najdete tu tak například historické památky jako je Lincolnův dům, advokátní kancelář Lincoln-Herndon, Lincolnovu hrobku s velkým pomníkem, Lincolnovu knihovnu a muzeum či starý státní kapitol z první poloviny 19. století. Dalším významným místem je také státní kapitol státu Illinois, postavený v novorenesančním stylu, nebo zdejší kostel. Levné letenky do Springfieldu z Prahy jsou teď za akční ceny, tak si je zabookujte, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Springfieldu

Spojené státy americké jsou nyní dostupnější, právě teď se sem totiž dají koupit levné letenky do Springfield, které jsou s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky do Springfieldu z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online a to klidně z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Springfield asi 14,5 hodiny. Levné letenky do Springfield z Prahy jsou za opravdu výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je co nejdříve.


Počasí Springfield v Illinois

sluncepolojasno

3°C

Východ slunce: 5:24

Západ: 16:40

Sobota

zataženodeštík

5°C

teplota 9°C 1°C

Neděle

zataženo

11°C

teplota 16°C 5°C

Pondělí

zataženo

12°C

teplota 16°C 9°C

Úterý

zataženo

13°C

teplota 17°C 8°C

Středa

zataženo

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Springfield v Illinois

Springfield v Illinois se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Springfield v Illinois - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Springfield v Illinois.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace