letadlo ico Levné letenky z Prahy na O'Hare International Airport
v Chicago - USA Amerika

Chicago O'Hare International Airport je mezinárodní letiště s IATA značením ORD, které se nachází přibližně 27 kilometr severozápadně od Chicaga. Jedná se o jedno z nejrušnějších letišť nejen v USA, ale přímo na světě. Letiště Chicago O'Hare bylo založeno v roce 1955 a dnes má celkem devět příletových a odletových ranvejí, které jsou z asfaltu i betonu. Čistě betonový je pouze jeden heliport, který zde najdete také. Letiště Chicago O'Hare International Airport má čtyři terminály, kdy Terminály 1, 2 a 3 slouží pro domácí cestující. Terminál 5 potom slouží všem mezinárodním pasažérům, kam budete mít pravděpodobně letenku. Každoročně má Atlantu ve své letence uvedeno přes 76,9 milionu cestujících. Jedním z nich potom můžete být i vy, když si koupíte levné letenky na letiště Chicago O'Hare, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

O'Hare International Airport - ORD

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Chicago
Zkratka letiště O'Hare International Airport v Chicago - USA je: ORD

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> ORD
Jednosměrná letenka

ORD -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Atlanty z letiště Chicago O'Hare

Celkem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jezdí z letiště Chicago O'Hare International Airport modrá linka vlaků. Příměstské vlaky tu pak jezdí jen ve všední den. Samozřejmostí jsou četné autobusové spoje, se kterými se dostanete do centra, přičemž přístupné jsou od terminálů 1, 2 a 3. Taxíky vám také mohou dobře posloužit, když chcete jet do města z letiště Chicago O'Hare. S ním vás ale jízda vyjde nejdráž a to 30 až 40 dolarů. Užijte si svou návštěvu Chicaga, nyní se sem podíváte za málo peněz, když si objednáte levné letenky na letiště Chicago O'Hare z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.96
Chicago - místní čas: 17:16
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 41.97959, -87.90446


Levné letenky na letiště Chicago O'Hare v Atlantě

Zaleťte si na dovolenou do Chicaga a poznejte památky a kulturu tohoto města. Právě teď se do této destinace můžete podívat za nízké ceny letenek, které si lze objednat online z pohodlí vašeho domova. Levné letenky na letiště Chicago O'Hare jsou s odletem z Prahy a opravdu za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na Chicago O'Hare 11,5 hodiny.


Počasí Chicago

zataženoMrholení

15°C

Východ slunce: 5:15

Západ: 20:24

Pondělí

slunce

16°C

teplota 21°C 11°C

Úterý

zataženodeštík

17°C

teplota 19°C 15°C

Středa

slunce

19°C

teplota 23°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

21°C

teplota 24°C 17°C

Levná letenka z Prahy na O'Hare International Airport
Chicago - USA Amerika

Letiště O'Hare International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Chicago - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště O'Hare International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace