letadlo ico Levné letenky z Prahy na Sky Harbor International Airport
v Phoenix - USA Amerika

Phoenix Sky Harbor International Airport je mezinárodní civilně-vojenské letiště, které se nachází 5 kilometrů jihovýchodně od centra Phoenixu. Jedná se o nejrušnější a největší letiště v Arizoně a celkově jedno z nejvytíženějších v USA. Letiště Phoenix Sky Harbor bylo otevřeno už v roce 1935 a jeho IATA značení je PHX. Když si sem koupíte letenku, tak vaše letadlo přistane na jedné ze tří betonových ranvejí, přičemž odbavování pak probíhá celkem ve třech terminálech pro pasažéry, značených čísly 2, 3 a 4. Každý rok je na letišti Phoenix Sky Harbor International Airport napočítáno přes 44 milionů letenek. I vy si můžete snadno pořídit levné letenky na letiště Phoenix Sky Harbor z Prahy, lze si je totiž objednat online z pohodlí domova.

Sky Harbor International Airport - PHX

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Phoenix
Zkratka letiště Sky Harbor International Airport v Phoenix - USA je: PHX

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PHX
Jednosměrná letenka

PHX -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Phoenix

Na i z letiště Phoenix Sky Harbor ve Phoenixu se dostanete autobusem. Nedaleko letiště je také vlakové nádraží, na které vede pohyblivý chodník přes most. Nejdráž vás vyjde cesta taxíkem, který vás ale zaveze přímo tam, kam potřebujete. Dále si lze na letišti Phoenix Sky Harbor International Airport půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na Phoenix Sky Harbor z Prahy a užijte si dovolenou v této destinaci za malé peníze.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Phoenix - místní čas: 3:14
Časové pásmo: America/Phoenix (-7 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 33.43551, -111.99807


Levné letenky na letiště Phoenix Sky Harbor ve Phoenixu

Dopřejte si dovolenou v USA, aniž byste zbytečně dávali velké sumy za letenky. Levné letenky na letiště Phoenix Sky Harbor International Airport jsou nyní k dostání za opravdu výhodné ceny a to s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na mezinárodní letiště Phoenix Sky Harbor ve Phoenixu z Prahy si můžete zabookovat online. Průměrná doba letu je z Prahy na Phoenix Sky Harbor přibližně 15 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Phoenix

slunce

18°C

Východ slunce: 6:54

Západ: 18:26

Neděle

slunce

16°C

teplota 19°C 14°C

Pondělí

slunce

15°C

teplota 18°C 13°C

Úterý

sluncepolojasno

17°C

teplota 20°C 15°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 21°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Sky Harbor International Airport
Phoenix - USA Amerika

Letiště Sky Harbor International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Phoenix - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Sky Harbor International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace