letadlo ico Levné letenky do Arizóny
USA Amerika

Arizona je stát ležící ve vnitrozemí USA na jihozápadě země. Rozlohou se jedná o šestý největší stát Spojených států. Hlavním městem Arizony je Phoenix, ve kterém žije 1,4 milionu lidí. V celé Arizoně je potom přes 6,7 mil. obyvatel. Mezi další velká města patří Tucson, Mesa a Glendale, kam se dají rovněž sehnat levné letenky. Úředním jazykem Arizony je angličtina a měnou americký dolar.

Letenky Arizona

Kdy letět do Arizony - podnebí v Arizoně

Arizona je známá svým pouštním klimatem. V letních měsících se tu teploty udržují mezi 32°C až 48°C, přičemž není výjimkou, že vystoupí nad 50°C. Kvůli suchému podnebí je tu velký rozdíl mezi denními a nočními teplotami, které mohou klesnout i na 10°C. Lepší je letenky kupovat na jarní a podzimní měsíce, kdy teploty nejsou tak vysoké. Navíc v červenci a srpnu jsou v Arizoně monzunové deště.

Měna USA: Americký dolar
Kurz se nepodařilo dohledat.


Do Arizony za turistickými cíli

Arizona je slavná díky přírodním památkám, jako je například Grand Canyon vyhloubený řekou Coloredo, Monument Valley, Sabino Canyon nebo Coal Mine Canyon. Zvláštností v arizonské poušti je Barringerův kráter, známý spíše jako Meteor Crater, který je pozůstatkem po dopadu velkého meteoritu. V hlavním městě Phoneixu je oblíbeným cílem turistů bazilika svaté Marie, Rossonův dům a mrakodrapy v Downtownu. Ve druhém největším městě Arizony Tucsonu se nalézá národní observatoř a národní park kaktusů. Přijeďte poznat Arizonu na vlastní kůži s levnými letenkami s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Arizony

Právě dnes si můžete splnit přání a navštívit USA a to s letenkami za pakatel. Levné letenky do Arizony jsou dostupné online, takže stačí si je jen zarezervovat. Letenky za akční ceny z Prahy do Arizony jsou žhavé zboží, tak si je objednejte, dokud ještě jsou. Průměrná doba letu do Arizony je necelých 14 hodin.

Letenka Arizóna

Arizóna a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Arizóna snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Arizóny vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist