letadlo ico Levné letenky do Arizóny
USA Amerika

Arizona je stát ležící ve vnitrozemí USA na jihozápadě země. Rozlohou se jedná o šestý největší stát Spojených států. Hlavním městem Arizony je Phoenix, ve kterém žije 1,4 milionu lidí. V celé Arizoně je potom přes 6,7 mil. obyvatel. Mezi další velká města patří Tucson, Mesa a Glendale, kam se dají rovněž sehnat levné letenky. Úředním jazykem Arizony je angličtina a měnou americký dolar.

Letenky Arizona

Kdy letět do Arizony - podnebí v Arizoně

Arizona je známá svým pouštním klimatem. V letních měsících se tu teploty udržují mezi 32°C až 48°C, přičemž není výjimkou, že vystoupí nad 50°C. Kvůli suchému podnebí je tu velký rozdíl mezi denními a nočními teplotami, které mohou klesnout i na 10°C. Lepší je letenky kupovat na jarní a podzimní měsíce, kdy teploty nejsou tak vysoké. Navíc v červenci a srpnu jsou v Arizoně monzunové deště.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43


Do Arizony za turistickými cíli

Arizona je slavná díky přírodním památkám, jako je například Grand Canyon vyhloubený řekou Coloredo, Monument Valley, Sabino Canyon nebo Coal Mine Canyon. Zvláštností v arizonské poušti je Barringerův kráter, známý spíše jako Meteor Crater, který je pozůstatkem po dopadu velkého meteoritu. V hlavním městě Phoneixu je oblíbeným cílem turistů bazilika svaté Marie, Rossonův dům a mrakodrapy v Downtownu. Ve druhém největším městě Arizony Tucsonu se nalézá národní observatoř a národní park kaktusů. Přijeďte poznat Arizonu na vlastní kůži s levnými letenkami s odletem z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Arizony

Právě dnes si můžete splnit přání a navštívit USA a to s letenkami za pakatel. Levné letenky do Arizony jsou dostupné online, takže stačí si je jen zarezervovat. Letenky za akční ceny z Prahy do Arizony jsou žhavé zboží, tak si je objednejte, dokud ještě jsou. Průměrná doba letu do Arizony je necelých 14 hodin.

Letenka Arizóna

Arizóna a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Arizóna snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Arizóny vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace