letadlo ico Levné letenky do Severní Dakoty
USA Amerika

Severní Dakota je vnitrozemský stát, který se nachází při hranici USA s Kanadou přibližně ve střední části Spojených států. Severní Dakota je devatenáctý nejrozsáhlejší stát, ale zároveň také čtvrtý nejméně zalidněný v USA. Jeho hlavním městem je Bismarck, kde žije přibližně 61 000 obyvatel, největším městem je ale Fargo. Celková populace Severní Dakoty je 740 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo je -7 hodin. Kupte si levné letenky do Severní Dakoty a vydejte se na cestu už zítra.

Letenky North Dakota

Podnebí v Severní Dakotě

V Dakotě je klima kontinentální, zimy jsou tu tedy studené a léta velmi horká. Leží v mírném podnebném pásu v přibližně stejné vzdálenosti od rovníku i od severního pólu, proto jsou tu velké teplotní rozdíly během roku. Levné letenky do Severní Dakoty směřujte na letní období, které v nížinách může připomínat mírné subtropy.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.9


Za turistickými cíli Severní Dakoty

Za výše zmíněnou divokou přírodou se můžete vydat do národního parku Theodore Roosevelt National Park nebo parku Fort Abraham Lincoln, za památkami potom například do Bismarcku. Zde lze vidět 74 metrů vysoký státní kapitol, státní muzeum nebo rozsáhlou zoo. Fargo zase nabízí divadlo z roku 1926 nebo muzeum letectví. V Severní Dakotě je také pevnost Abercrombie, kostel svatého Michaela v Grand Forks nebo historický dům Chateau de Mores, postavený v 19. století. Kupte si levné letenky do Severní Dakoty z Prahy a podívejte se na všechno na vlastní oči.

Do Severní Dakoty za přírodou

V Severní Dakotě jsou rozsáhlé rezervace a přírodní parky, kde se můžete podívat na nespoutanou přírodu. Z divoce žijících zvířat se tu můžete setkat s losy, jeleny, psy prérijními, bizony, pumami, divokými koňmi a dalšími. Rozsáhlý je také seznam zástupců flóry. Užijte si krásnou přírodu s levnými letenkami do Severní Dakoty.

Levné letenky do Severní Dakoty

Chcete se podívat do Ameriky? Tak teď máte jedinečnou příležitost v podobě levných letenek do Severní Dakoty. Levné letenky do Severní Dakoty jsou k dostání online, stačí si je rezervovat. Letenky do Severní Dakoty jsou s odletem z Prahy a cesta trvá přibližně 13 hodin. Zabookujte si svoje levné letenky do Severní Dakoty a podívejte se do USA.

Letenka Severní Dakota

Severní Dakota a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Severní Dakota snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Severní Dakoty vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace