letadlo ico Levné letenky do Fargo

Fargo je největší a nejlidnatější město amerického státu Severní Dakota, který leží na severu USA. Město se nachází přímo na hranici s Minnesotou, která je tvořená řekou Red River of the North, a asi 250 kilometrů jižně od hranic s Kanadou. Kromě toho je Fargo krajským městem pro okres Cass County. Celková populace Farga je 105 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to jednou tolik. Mluví se tu převážně anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Farga jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Fargo

Hector International Airport

Zkratka letiště: FAR
Letenky do USA - Fargo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Fargu

Mezinárodní letiště Hector International Airport leží asi 5 kilometrů severozápadně od Farga. Jeho IATA značení je FAR a pojmenované je podle Martina Hectora, který daroval půdu, takže tu v roce 1927 mohlo být otevřeno letiště. Letiště Fargo má celkem tři betonové příletové a vzletové ranveje, které každý rok poslouží až 900 000 cestujících. Ti jsou poté odbaveni v jednom terminálu a do města se následně přepravují autobusy a taxíky. I vy se sem můžete podívat, když si koupíte levné letenky do Farga včas.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Fargo - místní čas: 5:34
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 46.87719, -96.789803
Vzdálenost z Prahy: 7378 km


Do Farga za turistickými cíli

Ve Fargu najdete mnoho opravdu zajímavých míst, která byste během své návštěvy měli vidět. Jedná se například o muzeum letectví, muzeum umění Plains Art Muzeum, Newman Outdoor Field, Fargo Civil Center, arénu John E. Carlson Coliseum, zoologickou zahradu Red River Zoo a univerzitu Severní Dakoty. Nezapomeňte se také zastavit na nějaké představení v místním divadle Fargo Theatre. Toto všechno můžete vidět díky tomu, že si včas rezervujete levné letenky do Fargo, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Tak neváhejte.

Levné letenky do Farga

Dopřejte si zážitky jako nikdy dříve a leťte se podívat o dovolené do USA. Levné letenky do města Fargo jsou teď za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Farga je 15,5 hodiny. Levné letenky do Farga jsou dostupné online, rezervovat si je můžete klidně hned teď z pohodlí svého domova. Určitě ale neotálejte, protože akční letenky do Fargo z Prahy jsou rychle pryč.


Počasí Fargo

slunce

-1°C

Východ slunce: 7:50

Západ: 16:41

Pátek

sluncepolojasno

-2°C

teplota 2°C -5°C

Sobota

zataženo

0°C

teplota 3°C -2°C

Neděle

slunce

0°C

teplota 5°C -4°C

Pondělí

zataženodrobné sněžení

-1°C

teplota 3°C -5°C

Letenka Fargo

Fargo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fargo - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fargo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace