letadlo ico Levné letenky do Bismarck

Bismarck je hlavní město amerického státu Severní Dakota, které se nachází na severu USA u hranice s Kanadou. Zároveň se jedná o správní středisko okresu Burleigh County a leží v centrální části státu na pravém břehu řeky Missouri. Město Bismarck má pouhých 61 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je toto číslo dvojnásobné. Úředním jazykem je tu angličtina, měnou americký dolar. Levné letenky do Bismarcku z Prahy pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Bismarck

Bismarck Municipal Airport

Zkratka letiště: BIS
Letenky do USA - Bismarck

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bismarcku

Bismarck Municipal Airport je městské letiště sloužící městu Bismarck. Leží 5 kilometrů jihovýchodně od centra a jeho IATA značení je BIS. Postaveno a otevřeno bylo letiště v Bismarcku v roce 1963 a dnes se skládá ze dvou příletových a vzletových drah z asfaltu. Ročně se tu stihne provést téměř 50 000 letových operací a cestujících je tu odbaveno v jednom terminálu přibližně 195 000. Levné letenky do Bismarcku jsou s odletem z Prahy a objednat si je lze online, tak neváhejte. Do centra města se potom z letiště v Bismarcku dostanete snadno místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Bismarck - místní čas: 5:41
Časové pásmo: America/Chicago (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 46.808331, -100.783737
Vzdálenost z Prahy: 7578 km


Do Bismarcku za turistickými cíli

Vaším hlavním cílem ve městě Bismarck by měl být státní kapitol státu Severní Dakota, ve kterém sídlí vláda a má celkem 21 pater. Ve městě je zajímavá také státní knihovna Severní Dakoty z roku 1907, vládní rezidence, kde sídlí guvernér Severní Dakoty, budova Liberty Memorial Building či oficiální historické muzeum Severní Dakoty, které se jmenuje North Dakota Heritage Center. V Bismarcku najdete také mnoho parků jako Lions Park, Kiwanis Park, ve kterém je dakotská zoo, či o kousek dál za městem je Fort Abraham Lincoln státní park, ve kterém stojí pevnost. Vydejte se za poznáním do USA, stačí si včas objednat levné letenky do Bismrcku z Prahy a to za nízké ceny.

Levné letenky do Bismarcku

Právě nyní se prodávají velmi levné letenky do města Bismarck, které se nachází v USA v Severní Dakotě. Pokud vás někdy lákalo letět se podívat do Spojených států, tak teď máte příležitost. Levné letenky do Bismarcku jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je necelých 16 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky do Bismarcku z Prahy online ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Bismarck

slunce

-2°C

Východ slunce: 8:06

Západ: 16:57

Pátek

zataženo

-1°C

teplota 3°C -3°C

Sobota

zataženo

-1°C

teplota 3°C -4°C

Neděle

slunce

0°C

teplota 3°C -3°C

Pondělí

zataženo

5°C

teplota 10°C -0°C

Letenka Bismarck

Bismarck se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bismarck - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bismarck.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace