letadlo ico Letenky do Samoy
Samoa

Samoa či oficiálně Nezávislý stát Samoa je ostrovní stát nacházející se v Polynésii v jižní části Tichého oceánu asi 800 kilometrů severovýchodně od Fidži. Stát je tvořen dvěma hlavními ostrovy Upolu a Savai´i a menšími ostrůvky v okolí. V Samoy žije necelých 195 000 obyvatel, z nichž 36 000 bydlí v hlavním městě Apiu. Úředním jazykem na Samoy je samojština a angličtina, měnou je samojská tala. Stát leží v časovém pásmu + 13 hodin. Kupte si levné letenky do Samoy z Prahy dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 WST = 8.33


Letiště Samoa

Podnebí na Samoy

Klima na ostrovech je rovníkové, monzunové. Od listopadu do dubna tu trvá období dešťů, během kterého spadne většina z přibližně 3 000 mm. Průměrná teplota je během roku skoro neměnná a pohybuje se mezi 25°C až 28°C. Nejteplejším měsícem na Samoy je leden. Levné letenky do Samoy z Prahy si kupujte online za výhodné ceny.

Na Samoy za turistickými cíli

Samoa je velmi žádaná turistická destinace především pro své rozsáhlé písečné pláže a teplý a čistý oceán. Na pobřeží můžete během dovolené vyzkoušet různé atrakce jako je potápění, plavba na lodi s pozorováním delfínů, surfování nebo šnorchlování či rybaření. Za dobrodružstvím potom můžete vyrazit do národního parku O le Pupu-Pue či deštného pralesa, kde se setkáte s místní faunou a flórou. Uprostřed ostrova Savai´i se nachází sopka Silisili. Za památkami a kulturou vyrazte do větších měst, jako je Apia, Savaia nebo Salelologa. Nepromarněte příležitost a objednejte si levné letenky do Samoy z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Levné letenky do Samoy

Chcete strávit dovolenou v tropickém ráji? Tak využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Samoy z Prahy, které jsou za výhodné ceny. Levné letenky do Samoy z Prahy si lze snadno rezervovat online z pohodlí vašeho domova, tak to udělejte ještě dnes. Průměrná doba letu je z Prahy do Samoy asi 35 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Nezapomeňte si levné letenky do Samoy zabookovat včas.

Samoa

Samoa je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Samoy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist