letadlo ico Letenky do na Fidži
Fiji

Fidži neboli oficiálně Republika Fidžijské ostrovy je souostroví nacházející se v Melanésii v Oceánii v jihozápadní části Tichého oceánu. Fidži se skládá z asi 332 ostrovů, z nichž jen třetina je stále obydlená, a dále 500 ostrůvků. Největšími ostrovy jsou Vanua Levu a Viti Levu, na kterém se nachází i hlavní město Suva. Většina ostrovů Fidži byla vytvořena vulkanickou činností. Na ostrovech žije 858 000 obyvatel, z toho 90 000 v Suvě. Úředním jazykem je tu fidžijština a hindština, jako měna tu platí fidžijský dolar. Časový posun je o + 12 hodin. Užijte si dovolenou na Fidži s levnými letenkami z Prahy.

Aktuální kurz: 1 FJD = 10.28


Letiště Fidži

Podnebí na Fidži

Klima na Fidži je vlhké tropické s jen malými výkyvy během roku. Teplá nebo letní sezóna tu trvá od listopadu do dubna a chladné období je tu od května do října. I v „zimě“ je na Fidži teplota kolem 22°C. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste na dovolenou na Fidži s levnými letenkami z Prahy měli zimu.

Zajímavosti – Fidži

V kultovním seriálu Červený trpaslík se Dave Lister chce přestěhovat na Fidži. Kocour, který se vyvinul z Listerovi kočky, mu říká Fušál.

Za přírodou na Fidži

Ostrovy Fidži jsou z velké části porostlé tropickými lesy. Typickými zástupci rostlinné říše jsou kokosové palmy, vzácné dřeviny jako je například eben, nebo se tu můžete setkat i s bambusem. Za nejzajímavějšími zvířaty Fidži se budete muset vypravit pod vodu, kde najdete opravdu bohatý podmořský svět. Potápět se na Fidži lze s levnými letenkami kdykoliv.

Na Fidži za turistickými cíli

Na ostrovy Fidži se nejvíce jezdí za exotikou a bílými plážemi u teplého oceánu. Klasickou kratochvílí pro toto místo je potápění v pobřežních vodách. Mezi nejoblíbenější turistické destinace patří Nadi, Korálové pobřeží, ostrov Denarau a ostrovy Mamanuca. Za návštěvu stojí také národní park Sigatoka Sand Dunes, kde jsou k vidění písečné duny, tropický park Colo-I-Suva Forest Park, řeka Navua nebo Thurstonovi zahrady. Na Fidži si užijete tu pravou dovolenou a to díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Levné letenky na Fidži

Toužíte po slunné dovolené u moře za nízkou cenu? Pak přestaňte hledat, protože levné letenky s odletem z Prahy na Fidži se prodávají právě zde. Rezervovat si tyto levné letenky z Prahy na Fidži můžete snadno a rychle online – zvládne to každý. Průměrná doba letu do této oblíbené turistické destinace je 27 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky na Fidži ještě dnes.

Fidži

Fidži je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Fidži čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist