letadlo ico Levné letenky do Apie

Apia je hlavní město státu Samoa, nacházejícího se v Polynésii v jižní části Pacifiku. Město leží v distriktu Tuamasaga na severním pobřeží menšího z hlavních dvou ostrovů Upolu a jeho centrem protéká řeka Vailima. Ve městě Apia bydlí přibližně 36 000 obyvatel, kteří mluví samojsky a anglicky a platí samojskou talou. Kupte si letenky do této destinace co nejdříve, protože levné letenky do Apia z Prahy jsou hned pryč.

Letenky Praha - Apia

Fagali'i Airport

Zkratka letiště: FGI
Letenky do Samoy - Apia

Najdi nejlevnější letenku

Faleolo International Airport

Zkratka letiště: APW
Letenky do Samoy - Apia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Apiu

Hlavním letištěm Samoy je mezinárodní letiště Faleolo International Airport, které se nachází přibližně 40 kilometrů západně od centra Apiu. Původně se jmenovalo Faleolo Airfield a bylo vybudováno v roce 1942. Jeho IATA značení je APW. Letiště v Apiu má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaven velký počet cestujících. Doprava do města je z letiště možná místní dopravou a taxíky. Levné letenky do Apia si ale můžete zakoupit také na menší letiště Fagali´i Airport se značením FGI, které leží přímo v centru města.

Aktuální kurz: 1 WST = 8.64
Apia - místní čas: 19:41
Časové pásmo: Atlantic/Reykjavik (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 64.138962, -21.956779
Vzdálenost z Prahy: 2637 km


Do Apia za turistickými cíli

Dominantou města Apia je bezesporu mormonský chrám s vysokou věží, na jejíž špičce stojí zlatá socha. Většina památek a vládních budov se nachází na poloostrově Mulinu'u – je tu sídlo parlamentu a historické observatoře či soudu. V centru Apia stojí hodinová věž, která je zároveň válečným pomníkem. Hlouběji ve vnitrozemí leží nový trh a některé původní koloniální budovy včetně staré soudní budovy. Až budete v Apiu na dovolené, nezapomeňte se dojít podívat do přístavu a odpočinout si na městských plážích. Levné letenky do Apia z Prahy jsou teď za velmi výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je online hned teď.

Levné letenky do Apia

Dopřejte si luxusní dovolenou v tropickém ráji na ostrovech v Samoy. Levné letenky do hlavního města Apia jsou s odletem z Prahy a právě teď také za akční ceny. Levné letenky do Samoy z Prahy si snadno můžete rezervovat online, zvládne to každý a to z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Apia 35 hodin. Zabookujte si své levné letenky do Apia včas.


Počasí Apia

zataženo

36°C

Východ slunce: 5:22

Západ: 17:40

Pondělí

zataženodeštík

32°C

teplota 37°C 27°C

Úterý

zataženo

36°C

teplota 39°C 31°C

Středa

zataženoMrholení

31°C

teplota 38°C 25°C

Čtvrtek

zataženo

35°C

teplota 38°C 32°C

Letenka Apia

Apia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Apia - Samoa i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Apie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist