letadlo ico Levné letenky z Prahy na Pulkovo Airport
v Petrohrad - Rusko

Petrohrad je druhé největší ruské město, které se nachází na severozápadě Ruska a to při ústí řeky Něvy do Finského zálivu. Tento významný přístav byl založen na počátku 18. století carem Petrem Velikým, podle něhož je také pojmenován. Chvíli se Petrohradu říkalo Leningrad. V Petrohradu žije přes 4,8 milionu obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Zabookujte si levné letenky do Petrohradu z Prahy a poznejte zdejší památky na vlastní oči.

Pulkovo Airport - LED

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Petrohrad
Zkratka letiště Pulkovo Airport v Petrohrad - Russia je: LED

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> LED
Jednosměrná letenka

LED -> Praha
Jednosměrná letenka

Letiště v Petrohradu

Mezinárodní letiště Pulkovo Airport má IATA kód LED a nachází se 23 kilometrů jižně od centra Petrohradu. Oficiálně bylo poprvé otevřeno v roce 1932 a sloužilo pouze domácím letům. Dnes jsou tu odbavováni i mezinárodní cestující. Každoročně je tu tak obslouženo přes 14,2 milionu pasažérů a to v jednom terminálu. Letiště v Petrohradu má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Do města se lze z letiště v Petrohradu přepravit maršutkou K-39, autobusem 39 a 39A nebo vlakem, jehož stanice leží nedaleko letiště. Využijte této příležitosti a zabookujte si levné letenky do Petrohradu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.63
Petrohrad - místní čas: 6:00
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 59.802977, 30.270962


Do Petrohradu za turistickými cíli

Historické centrum Petrohradu je od roku 1990 zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Celkem tu můžete vidět katedrálu svatého Izáka, která je druhou nejvyšší na světě, barokní Zimní palác, který sloužil jako carské sídlo, Aničkův palác, kde měl rezidenci císařský kabinet, chrám svatého Petra a Pavla, který leží v Petrohradské pevnosti a jehož pravoslavná věž je nejvyšší na světě, mramorový palác, muzeum Kunstkamera, monument s jezdeckou sochou Petra Velikého, Alexandrův sloup, kazaňskou katedrálu, chrám Vzkříšení Ježíše Krista nebo třeba přeobraženskou katedrálu. Nachází se tu opravdu mnoho míst, která stojí za to vidět, tak neztrácejte čas, a co nejdříve si objednejte levné letenky do Petrohradu, které jsou s odletem z Prahy a to za akční ceny.

Levné letenky do Petrohradu

Leťte za poznáním do známého ruského města Petrohradu a užijte si zdejší památky a kulturu. Je to snadné, protože levné letenky do Petrohradu jsou s odletem z Prahy a nyní i za opravdu výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Petrohradu 2,5 hodiny. Užijte si tu pravou dovolenou s poznáním a kupte si levné letenky do Petrohradu z Prahy, dokud nějaké jsou. Lze to udělat i online z pohodlí domova.


Počasí Petrohrad

slunce

10°C

Východ slunce: 5:30

Západ: 20:25

Úterý

zataženo

10°C

teplota 13°C 7°C

Středa

zataženosněžení

3°C

teplota 4°C 2°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

8°C

teplota 13°C 4°C

Pátek

zataženodeštík

7°C

teplota 11°C 4°C

Levná letenka z Prahy na Pulkovo Airport
Petrohrad - Rusko

Letiště Pulkovo Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Petrohrad - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Pulkovo Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist