letadlo ico Levné letenky do Petrohradu

Petrohrad se nachází na západě Ruské federace při ústí řeky Něvy do Finského zálivu. Je to druhé největší město Ruska a také významný přístav, navíc je to také nejseverněji položené město s počtem obyvatel nad milion. Celková populace Petrohradu je 4,8 milionu. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl stejně jako ve zbytku státu. Petrohrad byl založen na počátku 18. století carem Petrem Velikým. Podívejte se do této ruské metropole s levnými letenkami do Petrohradu.

Letenky Praha - Petrohrad

Pulkovo Airport

Zkratka letiště: LED
Letenky do Ruska - Petrohrad

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Petrohradě

Mezinárodní letiště Pulkovo Airport se nachází přibližně 23 kilometrů jižně od centra města a jeho značení je LED. Pulkovo Airport slouží celé Leningradské oblasti na severozápadě Ruska, přičemž otevřeno bylo v roce 1932. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým každý rok projde až 14,2 milionu spokojených cestujících. Buďte jedním z nich i vy, stačí, abyste si rezervovali levné letenky do Petrohradu z Prahy. Z Pulkovo Airport se do města dostanete tzv. maršrutkou, kyvadlovou dopravou (autobusy číslo 39 a 39A) nebo vlakem, jehož zastávka je asi 15 minut chůze od terminálu. Jet můžete samozřejmě také půjčeným autem nebo taxíkem.

Petrohrad
Aktuální kurz: 100 RUB = 29.71
Petrohrad - místní čas: 20:35
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 59.94, 30.27
Vzdálenost z Prahy: 1483 km


Do Petrohradu za turistickými cíli

Město Petrohrad je plné pamětihodností, které můžete vidět na vlastní oči. Nejznámější je určitě Zimní palác, který byl postaven v barokním stylu v polovině 18. století, přičemž útokem na tento palác se započala říjnová revoluce 1917. Ve městě dále najdete Chrám svatého Petra a Pavla, který má nejvyšší pravoslavnou věž na světě a který leží v Petropavlovské pevnosti, Admiralitu, budovu generálního štábu, mramorový palác, sochu Petra Velikého, Alexandrův sloup nebo třeba katedrálu Panny Marie Kazaňské, postavenou v klasicistním empíru. Vydejte se do Ruska za poznáním a objednejte si levné letenky do Petrohradu z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Petrohradu

Do Ruska se teď můžete podívat snadno to díky levným letenkám, které se prodávají do Petrohradu. Levné letenky do Petrohradu pořídíte s odletem z Prahy přímo na této stránce. Pokud vás tato nabídka zaujala, měli byste si akční letenky do Petrohradu objednat co nejdříve, protože velmi rychle mizí. Průměrná doba letu do Petrohradu z Prahy je 2,5 hodiny.


Počasí Petrohrad

zataženosněžení

-1°C

Východ slunce: 7:42

Západ: 18:37

Neděle

sluncepolojasnodrobné sněžení

-6°C

teplota -3°C -8°C

Pondělí

zataženo

-11°C

teplota -7°C -14°C

Úterý

zataženosněžení

-10°C

teplota -8°C -11°C

Středa

slunce

-12°C

teplota -8°C -16°C

Čtvrtek

zataženo

-5°C

teplota -3°C -6°C

Letenka Petrohrad

Petrohrad se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Petrohrad - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Petrohradu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist