letadlo ico Levné letenky do Oregonu
USA Amerika

Oregon je stát nacházející se na severozápadě USA na pobřeží Tichého oceánu. Je to devátý největší a dvacátý sedmý nejlidnatější stát ve Spojených státech. Populace Oregonu je 3,9 milionu obyvatel. Hlavním městem státu je Salem, ve kterém žije přes 154 000 lidí, největším a nejznámějším městem je ale Portland. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Časové pásmo Oregonu je -8/-7 hodin. Kupte si levné letenky do Oregonu co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Letenky Oregon

Podnebí v Oregonu

Klima v Oregonu je mírné a na pobřeží oceánské. Léta jsou tu převážně suchá a teplá s teplotami kolem 25°C a zimy chladnější a vlhké s teplotou klesající pod bod mrazu. Levné letenky do Oregonu si kupujte na letní období, kdy je tu teplo.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.72


Do Oregonu za turistickými cíli

Oregon nabízí panenskou přírodu, kterou můžete vidět například v Columbia River Gorge, národním parku Crater Lake National Park, u stratovulkánu Mount Hood nebo u Kráterového jezera. V hlavním městě Salemu najdete například Witch House, hotel Hawthorne nebo dům Johna Warda. V Portlandu na vás zase čeká historické muzeum Pittock Mansion, náměstí Pioneer Courthouse, nebo historická budova First Regiment Armory Annex, postavená na konci 19. století. Užijte si všechny tyto památky na vlastní kůži s levnými letenkami do Oregonu.

Do Oregonu za přírodou

Velká část státu Oregon je porostlá lesy, ve kterých najdeme zástupce jako jsou sekvoje, borovice, douglasky, západní červené cedry, a další. Ze zvířat se v této divoké přírodě můžete potkat s rysem, kojotem, liškou, jelenem, černým medvědem nebo jezevcem. Při túře vám v Oregonu budou nad hlavou létat orli bělohlaví, sovy pálené nebo modré volavky. Rezervujte si levné letenky do Oregonu z Prahy a nadýchejte se tu čerstvého vzduchu.

Levné letenky do Oregonu

Chcete se podívat do Ameriky, ale nechcete dát za letenky celou výplatu? Tak si kupte levné letenky do Oregonu a ušetřete na této cestě. Letenky do Oregonu se prodávají přímo s odletem z Prahy a lze si je rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu do Oregonu s odletem z Prahy je přibližně 13,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Akční letenky do Oregonu jsou rychle pryč, tak si je zabookujte co nejdříve.

Letenka Oregon

Oregon a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Oregon snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Oregonu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace