letadlo ico Levné letenky do Eugene

Eugene je město nacházející se na severozápadě USA přibližně 50 kilometrů od pobřeží Pacifiku ve státě Oregon. Jedná se o druhé největší město státu po Portlandu, od kterého leží přibližně 180 kilometrů jižně. Eugene najdete na jižním konci údolí Willamette nedaleko soutoku řek McKenzie a Willamette, která protéká městem. Eugene má přibližně 160 000 obyvatel, přičemž je správním střediskem Lane County. Úředním jazykem v Eugene je angličtina a měnou je americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Eugene s odletem z Prahy a navštivte Ameriku.

Letenky Praha - Eugene

Eugene Airport / Mahlon Sweet Field

Zkratka letiště: EUG
Letenky do USA - Eugene

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Eugene

Veřejné letiště Eugene Airport je známé také pod názvem Mahlon Sweet Field, bylo vytvořeno v roce 1943 a jeho označení je EUG. Leží 7 kilometrů severozápadně od Eugene a je to páté největší letiště v severozápadním Pacifiku. Název Mahlon Sweet Field nese na počest jméno místního automobilového obchodníka, který nechal v Eugene v roce 1919 postavit air park. Eugene Airport má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také dva terminály – terminál A a B. Je to druhé nejrušnější letiště pro osobní přepravu a nyní se sem můžete podívat i vy a to díky levným letenkám na letiště Eugene Airport. Doprava do města je z Eugene Airport zajištěna místní dopravou, taxíky a zapůjčenými auty.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.27
Eugene - místní čas: 22:41
Časové pásmo: America/Los_Angeles (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 44.052071, -123.086746
Vzdálenost z Prahy: 8768 km


Do Eugene za turistickými cíli

Přijeďte do Eugene za kulturou – podívat se můžete například do divadla McDonald, muzeum umění Jordana Schnitzera, otevřené už v roce 1937, krásný je také hřbitov Eugene Masonic Cemetery. V Eugene určitě navštivte také Deady hall, což je historická budova, která byla postavena ve druhé polovině 19. století, a Shelton McMurphey Johnson House, kterému se přezdívá také „Zámek na kopci“. Přírodu v Eugene najdete v Alton Baker Park. Tak neváhejte a využijte příležitosti – kupte si levné letenky do Eugene ještě dnes.

Levné letenky do města Eugene

Chcete letět do Ameriky, ale bojíte se drahých letenek? Tak nyní máte jedinečnou příležitost, protože do oregonského města Eugene se nyní prodávají velmi levné letenky. Levné letenky do Eugene jsou s odletem z Prahy a lze si je snadno a rychle objednat online. Akční letenky do Eugene jsou horké zboží, takže s jejich rezervací určitě neváhejte. Průměrná doba letu do Eugene s odletem z Prahy je 13,5 hodiny.


Počasí Eugene

slunce

19°C

Východ slunce: 5:42

Západ: 20:53

Úterý

slunce

20°C

teplota 29°C 13°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

19°C

teplota 27°C 13°C

Čtvrtek

slunce

18°C

teplota 28°C 11°C

Pátek

slunce

19°C

teplota 27°C 12°C

Letenka Eugene

Eugene se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Eugene - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Eugene.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace