letadlo ico Levné letenky z Prahy na Novosibirsk Tolmachevo Airport
v Novosibirsk - Rusko

Novosibirsk Tolmachevo Airport je mezinárodní letiště, které se nachází přibližně 16 kilometrů od centra ruského města Novosibirsk, třetího největšího města v zemi. Letiště patří mezi nejrušnější na Sibiři a celkově šesté nejvytíženější v Rusku. První pasažéři sem se svými letenkami mohli letět už v roce 1957, kdy bylo otevřeno, a jistě i na těchto letenkách bylo jeho IATA značení OVB. Novosibirsk Tolmachevo Airport má dvě příletové a vzletové dráhy – jednu z asfaltu a jednu z betonu. Pasažéři jsou tu odbavováni v jednom velkém terminálu, který se rozděluje na dvě části, kdy odbavovací hala A slouží vnitrostátním letům a odbavovací hala B pro mezinárodní lety. Cestující jsou podle svých letenek obsluhováni v počtu 3,7 milionu každý rok. Užijte si svou cestu na Sibiř a projděte se po Novosibirsku, když si koupíte levné letenky na letiště Novosibirsk Tolmachevo Airport z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

Novosibirsk Tolmachevo Airport - OVB

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Novosibirsk
Zkratka letiště Novosibirsk Tolmachevo Airport v Novosibirsk - Russia je: OVB

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> OVB
Jednosměrná letenka

OVB -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Novosibirsku z letiště Tolmachevo Airport

Přímý spoj z letiště do města zajišťují autobusové linky, které staví před terminálem. Kromě toho tu najdete i kyvadlovou dopravu, která spojuje Novosibirsk Tolmachevo Airport s železniční zastávkou. Samozřejmě ale můžete jet také v pohodlí taxíkem, namísto mačkání se v městské hromadné dopravě, či si na letišti pronajmout auto a vyrazit za vlastními cíli. Záleží to jen na vás, jak se rozhodnete svou dovolenou v Novosibirsku strávit, určitě ale ušetřete na letenkách a zabookujte si letenky na Tolmachevo Airport z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.63
Novosibirsk - místní čas: 10:13
Časové pásmo: Asia/Krasnoyarsk (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 55.0126, 82.6507


Levné letenky na letiště Novosibirsk Tolmachevo Airport

Leťte za poznáním do Ruska a prohlédněte si město Novosibirsk pořádně z blízka, nyní máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Novosibirsk Tolmachevo, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Tyto levné letenky na letiště Novosibirsk si lze zabookovat přes internet, stačí jen několikrát kliknout myší a můžete je mít. Průměrná doba letu je z Prahy na Tolmachevo Airport v Novosibirsku zhruba 6 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si levné letenky na Novosibirsk Tolmachevo Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Novosibirsk

zataženo

-5°C

Východ slunce: 6:15

Západ: 20:38

Úterý

slunce

-2°C

teplota 1°C -4°C

Středa

zataženo

0°C

teplota 2°C -2°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

1°C

teplota 4°C -2°C

Pátek

sluncepolojasno

3°C

teplota 7°C 0°C

Levná letenka z Prahy na Novosibirsk Tolmachevo Airport
Novosibirsk - Rusko

Letiště Novosibirsk Tolmachevo Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Novosibirsk - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Novosibirsk Tolmachevo Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist