letadlo ico Levné letenky do Novosibirsk

Novosibirsk je administrativní centrum stejnojmenné oblasti a také Sibiřského federálního okruhu, v jehož jižní části se nachází. Jedná se o třetí největší město Ruské federace a jeho centrem protéká řeka Ob, která o kousek níže ústí do Novosibirské vodní nádrže. Novosibirsk je domovem pro přibližně 1,5 milionu obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Využijte příležitosti a podívejte se do této destinace lacino, stačí si včas rezervovat levné letenky do Novosibirsku z Prahy.

Letenky Praha - Novosibirsk

Novosibirsk Tolmachevo Airport

Zkratka letiště: OVB
Letenky do Ruska - Novosibirsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Novosibirsku

Novosibirsk Tolmachevo Airport je civilní letiště, které bylo založeno v roce 1957 a nachází se 16 kilometrů západně od Novosibirsku. Jeho IATA značení je OVB a jedná se o nejzaměstnanější letiště na Sibiři a přitom šesté nejrušnější v celém Rusku. Letiště v Novosibirsku má celkem dvě příletové a vzletové dráhy a také dva terminály, jeden určený pro vnitrostátní a druhý pro mezinárodní cestujících. Těch tu je každoročně odbaveno přes 3,7 milionu. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Novosibirsku z Prahy ještě dnes. Do města se z letiště v Novosibirsku dostanete snadno autobusem nebo taxíkem.

Novosibirsk
Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Novosibirsk - místní čas: 5:50
Časové pásmo: Asia/Krasnoyarsk (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 55.041111, 82.934441
Vzdálenost z Prahy: 4475 km


Do Novosibirsku za turistickými cíli

Největší turistickou atrakcí Novosibirsku je bezesporu katedrála svatého Alexandra Něvského, která byla postavena na konci 19. století a byla jednou z prvních kamenných staveb v této oblasti. Vytvořená je v novobyzantském architektonickém stylu. V Novosibirsku můžete dále navštívit divadlo Red Torch, divadlo Globus, státní umělecké muzeum Novosibirsku, botanickou zahradu Central Siberian Botanical Garden a zoologickou zahradu Novosibirsku. K vidění je toho v Novosibirsku opravdu hodně, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Novosibirsku z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Levné letenky do Novosibirsku

Zaleťte si do Ruska a poznejte zdejší metropoli Novosibirsk, která vás určitě zaujme nejen svými památkami. Levné letenky do Novosibirsku jsou nyní dostupné online s odletem z Prahy a to za neuvěřitelně akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Novosibirsku přibližně 6 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si zabookujte levné letenky do Novosibirsku z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.


Počasí Novosibirsk

sluncepolojasno

4°C

Východ slunce: 6:06

Západ: 20:46

Sobota

sluncepolojasno

5°C

teplota 9°C 2°C

Neděle

sluncepolojasno

7°C

teplota 11°C 4°C

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 13°C 6°C

Úterý

zataženoMrholení

9°C

teplota 13°C 7°C

Letenka Novosibirsk

Novosibirsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Novosibirsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Novosibirsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist