letadlo ico Levné letenky do Nizhniy Novgorod

Nižnij Novgorod je správním centrem Nižněnovgorodské oblasti a Povolžského federálního okruhu. Nachází se zhruba 500 kilometrů východně od Moskvy na soutoku řek Volhy a Oka. Nižnij Novgorod má celkem 1,2 milionu obyvatel, což z něho dělá vzhledem k rozloze páté největší ruské město. Úředním jazykem je tu ruština a měnou ruský rubl. Podívejte se do této destinace za nízké ceny, stačí si objednat levné letenky do Nižnijho Novgorodu z Prahy.

Letenky Praha - Nizhniy Novgorod

Strigino Airport

Zkratka letiště: GOJ
Letenky do Ruska - Nizhniy Novgorod

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nižnijm Novgorodu

Mezinárodní letiště Nizhny Novgorod International Airport má IATA značení GOJ a nachází se v Avtozavodskym okrese asi 14 kilometrů jihozápadně od Nižnijho Novgorodu. Toto velké letiště má celkem čtyři příletové a vzletové dráhy, z nichž jsou tři z asfaltu a jedna z betonu, a každoročně tudy projde necelý milion pasažérů. Ti jsou na letišti v Nižnijm Novgorodu odbavováni ve dvou terminálech. Do města se z letiště Nižnijho Novgorodu dostanete autobusovou linkou číslo 11, 20 a 29, taxíkem nebo si můžete na letišti půjčit auto. Levné letenky do Nižnijho Novgorodu jsou právě s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.63
Nizhniy Novgorod - místní čas: 6:38
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 56.328674, 44.002048
Vzdálenost z Prahy: 2069 km


Do Nižnijho Novgorodu za turistickými cíli

Kolem historického centra města dodnes stojí městský fortifikační systém se zachovanými věžemi, který se nazývá Kremlin a postaven byl v 16. století. Kromě tohoto symbolu města tu najdete kostel Narození Panny Marie, planetárium, katedrálu New Fair a katedrálu Old Fair, klášter Pechersky Ascension, galerii umění a muzeum, most Metro Bridge, státní banku, jejíž budova byla postavena v roce 1913 a v neposlední řadě Chkalov Steps a kostel Stroganov. Jak vidíte je toto tu opravdu hodně, takže nudit se tu rozhodně nebudete. Zakupte si levné letenky do Nižnijho Novgorodu z Prahy a poznejte zdejší krásné památky a místa za úžasné ceny.

Levné letenky do Nižnijho Novgorodu

Lákalo by vás podívat se do Ruska, ale nechce se vám trmácet autobusem a letenky se vám zdají příliš drahé? Tak zkuste levné letenky do Nižnijho Novgorodu, které se právě teď prodávají za akční ceny a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Nižnijho Novgorodu asi 3 hodiny a 15 minut. Zabookujte si levné letenky do Nižnijho Novgorodu z Prahy, lze to udělat z pohodlí domova online přes internet.


Letenka Nizhniy Novgorod

Nizhniy Novgorod se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nizhniy Novgorod - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nizhniy Novgorod.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist