letadlo ico Levné letenky do New Mexico
USA Amerika

Nové Mexiko je vnitrozemský stát nacházející se na jihozápadě Spojených států amerických. Patří mezi tzv. Státy čtyř rohů, kam patří také Arizona, Utah a Colorado, kdy tyto přibližně čtvercové státy se scházejí v jednom bodě. Dále je Nové Mexiko řazeno do regionu Horských států. Nové Mexiko má přes 2 miliony obyvatel, z nichž přibližně 70 000 žije v hlavním městě státu Santa Fe. Největším městem Nového Mexika je Albuquerque. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Nové Mexiko leží v časovém pásmu -7/-6 hodin. Kupte si levné letenky do Nového Mexika z Prahy a leťte klidně už zítra.

Letenky New Mexico

Podnebí v Novém Mexiku

Klima v Novém Mexiku bývá charakterizováno jako vyprahlé – nachází se tu vysoké hory a pouště. Průměrné roční srážky jsou 350 mm. Léta jsou tu horká a suchá, teploty ve vyšších polohách stoupají nad 35°C, v nižších oblastech mohou být kolem 28°C. V zimě se teploty pohybují pod 10°C, mohou ale klesnout i pod bod mrazu. Levné letenky do Nového Mexika si objednávejte na letní období.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Nového Mexika za turistickými cíli

Z přírodních jevů Nového Mexika byste si neměli nechat ujít Carlsbadské jeskyně, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě, dále White Sands National Monument, což je oblast s bílým pískem, nebo horu Wheeler Peak. Dále byste určitě neměli vynechat Katedrální baziliku svatého Františka z Assisi v Santa Fe, Pecos National Historical Park, Palác guvernérů v Santa Fe nebo národní park, v kterém se nacházejí ruiny aztéckých památek. Kupte si levné letenky do Nového Mexika z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Za přírodou do Nového Mexika

Jelikož Nové Mexiko je stát lehce pouštního charakteru, k vidění jsou tu kaktusy, juka, malé stromy a pouštní trávy, ale také klasické borovice, osiky, topoly, smrky a další. Ze zvířat se tu můžete setkat s černým medvědem, pumou, mexickým šedým vlkem, jelenem, dikobrazem, kojotem, veverkou a spoustou dalších zástupců zdejší fauny. Přijeďte se podívat s levnými letenkami do Nového Mexika a udělejte si procházku zdejší přírodou.

Levné letenky do Nového Mexika

Do USA se teď může podívat opravdu každý a to díky levným letenkám do Nového Mexika. Levné letenky do Nového Mexika si za nízké ceny můžete pořídit i vy, stačí si je včas rezervovat online. Letenky do Nového Mexika jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy je přibližně 13 hodin, ale záleží na konkrétním cíli letu. Kupte si levné letenky do Nového Mexika co nejdříve.

Letenka New Mexico

New Mexico a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - New Mexico snadno zabookujete právě zde.
Letenka do New Mexico vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace