letadlo ico Levné letenky do Albuquerque

Albuquerque je největší město státu Nové Mexiko v USA a zároveň krajské město kraje Bernalillo. Nachází se v centrální části státu. Počet obyvatel města Albuquerque přesahuje půl milionu, přičemž s metropolitní oblastí je toto číslo skoro dvojnásobné. Úředním jazykem ve městě Albuquerque je angličtina a měnou americký dolar stejně jako ve zbytku státu. Rezervujte si levné letenky do Albuquerque s odletem z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Albuquerque

Albuquerque International Sunport

Zkratka letiště: ABQ
Letenky do USA - Albuquerque

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Albuquerque

Mezinárodní letiště Albuquerque International Sunport je veřejné letiště nacházející se asi 5 kilometrů jihovýchodně od centra města Albuquerque. Jedná se o největší komerční letiště ve státě. Albuquerque International Sunport bylo otevřeno v roce 1939 a jeho IATA kód je ABQ. Celkem má čtyři příletové a vzletové dráhy, přičemž tři z toho jsou betonové a jedna asfaltovo-betonová. Albuquerque International Sunport má jeden terminál, kterým každý rok projde 4,8 milionu cestujících. Dostupnost do města je zajištěna autobusovými linkami (př. číslo 50), kyvadlovou dopravou nebo taxíky. Poznejte Albuquerque International Sunport díky levným letenkám do města Albuquerque s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Albuquerque - místní čas: 5:41
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 35.084492, -106.651138
Vzdálenost z Prahy: 8920 km


Do Albuquerque za turistickými cíli

V Albuquerque se každý rok koná mezinárodní festival horkovzdušných balónů. Tato devítidenní akce se koná vždy na začátku října a přítomno je tu více než 500 balónů. To byste si určitě neměli nechat ujít. A když už budete v Albuquerque, prohlédněte si také například botanické zahrady Rio Grande, kostel San Felipe de Neri, zdejší akvárium, divadlo KiMo nebo amfiteátr Isleta. Levné letenky do města Albuquerque čekají jenom na vás.

Levné letenky do Albuquerque

Kupte si levné letenky do Albuquerque a leťte do Nového Mexika v USA. Levné letenky do Albuquerque jsou s odletem přímo z Prahy a sehnat se dají jednoduše online. Albuquerque je ale oblíbený turistický cíl, proto určitě neváhejte a levné letenky do Albuquerque si objednávejte co nejdříve. Průměrná doba letu do Albuquerque z Prahy je 12 hodin a 45 minut.


Počasí Albuquerque

slunce

23°C

Východ slunce: 5:52

Západ: 20:22

Neděle

slunce

28°C

teplota 35°C 22°C

Pondělí

slunce

28°C

teplota 34°C 22°C

Úterý

slunce

26°C

teplota 32°C 20°C

Středa

slunce

26°C

teplota 32°C 20°C

Letenka Albuquerque

Albuquerque se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Albuquerque - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Albuquerque.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace